2733
2739
واسه منم بزرگه و اصلااااا خوشم نمیاد مرسی از صراحت قشنگم😂

وای ببخشید این فقط نظر منه اصلا مهم نیست که

شما خودت باید بدنتو بخای نه من

من چیکاره ام 💔

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت عزیزم نمیدونم فهمیدی یا نه خالمو از دست دادم... 

آره عشقم صحبت کردیم باهم.... 

خدا بیامرزتش صبر بده  بهتون🖤🖤🖤

حال مادرت بهتره؟؟؟ 

چند وقتیه که حتی وقتی می خوام کارهای عادیم رو انجام بدم به این فکر میکنم که همزمان اون سر دنیا چند نفر دارن شهید میشن ؟؟؟؟ چند نفر عزیزشونو از دست دادن؟؟؟  چند نفر برای آخرین بار همو دیدن؟؟؟ چند تا بچه حسرت یک روز بدون جنگ رو میخورن؟؟ و تموم این روزا فکر میکنم، چطور فردا جواب امام حسین رو بدم... چطور بگم منی که مجلس امام حسین می رفتم این حجم از ظلم و ستم و جنایت رو دیدم و کاری نکردم... مایی که همیشه میگفتیم اگر در کربلا بودیم امام حسین رو تنها نمیزاشتیم....                                      امروز...         صدها کربلا جلوی چشمانمون است        خدایااااا ظلم از این بیشتر؟؟؟                                      به کدامین گناه؟                                                 🖤   اللهم عجل لولیک الفرج 🖤                           اونایی که میگفتن مردم و کودکان غزه رو ول کنید مردم خودمونو بچسبید. بیا اینا مردم خودمون، حتما باید دشمن بیاد توخونه‌ت تا بفهمی؟ دشمنی دشمن هنوز برات روشن نشده؟
2731
آره عشقم صحبت کردیم باهم....  خدا بیامرزتش صبر بده  بهتون🖤🖤🖤 حال مادرت بهتره؟؟؟&nb ...

قربونت برم

نه مامان اصلا خوب نیسا

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
مرسی.. ایکاش یه عکس از پشت میذاشتی بهتر انگیزه میگرفتیم🤔

الان میزارم فقط صبر کن برش بزنم

چند وقتیه که حتی وقتی می خوام کارهای عادیم رو انجام بدم به این فکر میکنم که همزمان اون سر دنیا چند نفر دارن شهید میشن ؟؟؟؟ چند نفر عزیزشونو از دست دادن؟؟؟  چند نفر برای آخرین بار همو دیدن؟؟؟ چند تا بچه حسرت یک روز بدون جنگ رو میخورن؟؟ و تموم این روزا فکر میکنم، چطور فردا جواب امام حسین رو بدم... چطور بگم منی که مجلس امام حسین می رفتم این حجم از ظلم و ستم و جنایت رو دیدم و کاری نکردم... مایی که همیشه میگفتیم اگر در کربلا بودیم امام حسین رو تنها نمیزاشتیم....                                      امروز...         صدها کربلا جلوی چشمانمون است        خدایااااا ظلم از این بیشتر؟؟؟                                      به کدامین گناه؟                                                 🖤   اللهم عجل لولیک الفرج 🖤                           اونایی که میگفتن مردم و کودکان غزه رو ول کنید مردم خودمونو بچسبید. بیا اینا مردم خودمون، حتما باید دشمن بیاد توخونه‌ت تا بفهمی؟ دشمنی دشمن هنوز برات روشن نشده؟
وای ببخشید این فقط نظر منه اصلا مهم نیست که شما خودت باید بدنتو بخای نه من من چیکاره ام 💔

دقیقا به نظرم ادمی که خودشو دوس داشته باشه دید بقیه هم کم و بیش بهش مثبت میشه 

معذرت خواهی نمیخاد عزیزم نظرا متفاوته💕

2738
ایواای😐 باور کن دکترشون ناشی بوده بعد خیلی خون از دس نمیدی تو این عمل ولی حتما با دکترت اتمام حجت ک ...

اینطور مواقع وقتی براشون توضیح میدی...فکر میکنن از ترس زیاد داری چرت و پرت میگی ..کم خونیم آنقدر زیاده که پرستارا بعد آزمایش میترسن .حالت غش کردن بم دست میده...مرسی مهربونم که توضیح دادی ..ببخش منو وقتتوگرفتم   

درخواست دوستی ندین   
قربونت برم نه مامان اصلا خوب نیسا

ای بابا 

خیلی سخته زمان میبره حالش خوب بشه 

تو این چند وقت نبودی می خواستم بپرسم حال مامانتو بنده خدا از دست دادن خواهر خیلی سخته اونم اگه صمیمی باشن باهم 

2706