2726

شش سال با دربدری سوختم و ساختم. یا خون بابا یا خونه اون عوضی 

خیلی دوست داشتم زندگی کنم اما.  شرایط اخلاقی اون نامرد نزاشت 

تو این شش سال یا دادگاه ب سختی ه دادگاه آدامه میدادم اما.   ب خاطر فرزندم آشتی میکردم 

ولی. دو روز ک کنار همسرم بودم مثل سگ پشیمونم بودم ک چرا جدا نشدم ن حق طلاق دارم. ن چیزی ولی اخلاق رفتار. گفتار و شخصیت کلامی.  رفیق باز بودن و بی مسولیت همسرم منو کلافه میکرد 

یه وقتی خواب پسر خاله ام رو‌میدیدم ک ب خوابم میمود ک سحر چرا آشتی کردی؟؟؟ 

طی اون خواب من یک سالی زندگی کردم و بعد. بازم سازش نکردیم  هی شب روز گریه. ب مامانم زنگ میزدم. ک داره اذیت می‌کنه منو 😭😭😭

خونه خاله ام هرمز است 

مامانم یبار رفته بود خونه خاله. 

خاله ام گفته بود. شوهر سحر خیلی آدم بدی هست میباست سحر جدا بشه بعد سبحان هنوزم چشمش دنبال سحره ❤️ (وقتی من عقد کرده بودم مدام خاله ام میکف من از شوهرت بدم میاد. چون من عاشق همسرم بودم واقعا اذیت میشدم با حرف خاله )نگو خاله. رگ ریشه. شوهرم می‌شناخته 💔

خلاصه  من خونه پدرم هستم. و از دست شوهرم خسته شدم.  چون منو آزار میده.  و همه منو میشناسن. چ خاله چ دختر خاله چون ما خانواده با حیا و خوبی هستیم. حتی  پدر شوهرم. منو دوست داره  

من دیگه قصد طلاق دارم و برای ازدواج مجدد فکری ندارم 

چون شاید همسرم طلاق نده منو  

یه هفته پیش خاله ام اومد شهرمون ب من گفت سحر چ کار کردی برا زندگیت. گفتم خاله هیچی موقیت پیش نیامد. ک دادگاه ادامه بدم گفت خوب وکیل بگیر. .

گفت میخای طلاق بگیری گفتم آره قصدم طلاقه. گفتم شوهرم برام زنگ میزنع ک بیا اما من نمیرم  چند ساعت بعد خونه خیلی شلوغ بود هر کسی راجب چیزی صحبت میکرد 

یدفه مامانم بحث زندگی من کشید  وسط 

هر کسی چیزی می‌گفت 

یهو  خاله ام گفت سحر 

گفتی چ خاله یه چیز. گفت متوجه نشدم 

باز  گفتم چی خاله. قایمشکی 

گفت میخای طلاق بگیری من گفتم آره 

دیدم خیالش راحت شد 

شب روز خواب سبحان میبینم. بخودا من هنوز راه دادگاه میرم 

هنوز جدا نشدم 

سبحان یکم ب دلم نشسته چون مرد خوبیه خونش داره میسازه. نمی‌دونم. چی بگم 💔

عشق💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شما اول ببین میتونی از شوهرت جدا بشی بعد ذهنت و درگیر پسرخاله بکن 😶

درست میگی عزیزم. من اصلا روحممم خبر ندارن ب پسر خاله. باورت میشه   با هم بزور  سلام میکنیم سالی دوستای یبار همو میبینم. من سرگرم کارهای خودممم.  اما یهو فکرش میاد سراغم  

اما حرف های خاله منو برسم انداخته یعنی پسرش منو دوستم داره. بیشتر اوقات خواب پسرش رو میبینم

عشق💚

اگه فقط برا اینکه خاله ات یه چیزی گفته و مثلا چراغ سبز نشون داده میخوای از شوهرت جدابشی به نظرم کار اشتباهیه...مشکلت با شوهرت درست نمیشه؟بزرگترا پادرمیونی کنن یا برین مشاوره؟

اگه فقط برا اینکه خاله ات یه چیزی گفته و مثلا چراغ سبز نشون داده میخوای از شوهرت جدابشی به نظرم کار ...

عزیژم.  من گفتم ک شش ساله.   میخام جدا بشم.  اما. خانواده شوهرم. ناراضی آن از طلاق .

کاری ب سبحان ندارم عزیزم.  اصلا  قصد جدی واس ازدواج مجدد ندارم    کاری ب حرف اون ندارم.  جدیدا. این حرفو شنید م 

عشق💚
فکر بچه ات و کردی که طلاق بگیری چی به سرش میاد اون طفل معصوم چه گناهی داره 😥

کاش همسرم خوب بود. هیگار در حق من دخترم نکرد.    انشالا خدا خیر نده برای شوهرم 

خیلی اذیتم می‌کرد. چون من قصد زندگی داشتم.  همش می‌گفت برو خونه بابات 

برو طلاق بگیر 

عشق💚
کاش همسرم خوب بود. هیگار در حق من دخترم نکرد.    انشالا خدا خیر نده برای شوهرم  & ...

خب برو دادخواست طلاق بده ..وقتی خودش میگه طلاق بگیر دیگه موندنت تو خونه اون آقا چه دلیلی داره 

خب برو دادخواست طلاق بده ..وقتی خودش میگه طلاق بگیر دیگه موندنت تو خونه اون آقا چه دلیلی داره 

اره.   میرم درخواست میدم عزیزم.   مجبورم.  چون اذیت میکرد منو الان چندماه خون پدرمممم .

چون چند ساله. پیگیر دادگاه. بودم و ادامه ندادم هی آشتی میکردم 

عشق💚
2706