2703
2553
عنوان

خانمهای ی سوال توی عقد؟؟

272 بازدید | 16 پست

تو دوران عقد خرج و حقوق زن نصف نصف هست یا کلا با پدرومادرش؟!

من فکرکنم نصف نصف شما بگین

تیکربارداری نیست عروسیمه🥺💍❤                   امضای قبلی دعای شما عزیزان رو برای جورشدن وام ازدواجم و جهیزیه ام بود خداراشکر ۲تاش زود حل شد مرسی خواهرای من ک برام دعا کردین🤍💋 ازتون میخوام اگه میشه بازم درحقم خواهری کنید و دعا کنید همه صاحب خونه‌شن خییلی سخت همش اسباب کشی...حتی‌ماشینم هنوز نداریم میشه ی صلوات بفرستی برام حاجت روا بشم؟! مرسی عشقم🧸❤

عزیزم اگر عقد محضری شده باشید کاملا با همسر هست چون از لحاظ قانونی همسر ایشون به حساب میاید ولی اگر محض آشنایی و صیغه ی محرمیت هست اگر مرد قبول کنه نصف نصف

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بلخره همسر باید ی سری خرجی به شما مثلا گاهی با ایشون برو خرید لباس و اینجور چیزا گاهی هم خانواده بلخره مشترکخ

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ...🪐
2720
عزیزم اگر عقد محضری شده باشید کاملا با همسر هست چون از لحاظ قانونی همسر ایشون به حساب میاید ولی اگر ...

نه گلم ۸ماه عقد محضریم

تیکربارداری نیست عروسیمه🥺💍❤                   امضای قبلی دعای شما عزیزان رو برای جورشدن وام ازدواجم و جهیزیه ام بود خداراشکر ۲تاش زود حل شد مرسی خواهرای من ک برام دعا کردین🤍💋 ازتون میخوام اگه میشه بازم درحقم خواهری کنید و دعا کنید همه صاحب خونه‌شن خییلی سخت همش اسباب کشی...حتی‌ماشینم هنوز نداریم میشه ی صلوات بفرستی برام حاجت روا بشم؟! مرسی عشقم🧸❤
نه گلم ۸ماه عقد محضریم

پس تمام حق و حقوق یک زن رو داری عزیزم

تمام مخارجت با همسرته

خوشبخت بشی گلم

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜
2714
پس تمام حق و حقوق یک زن رو داری عزیزم تمام مخارجت با همسرته خوشبخت بشی گلم

مرسی قربونت همچنین

عزیزم اگر عقد محضری شده باشید کاملا با همسر هست چون از لحاظ قانونی همسر ایشون به حساب میاید ولی اگر ...

این قاعده واسه بعد عروسیه چون طبق عرف تو دوران عقد زن از شوهرش تمکین نمیکنه فکر نمیکنم صد درصد به عهده شوهر باشه ،چون اگه اون موظف به دادن نفقه باشه زن هم موظف به تمکینه. 

ولی در کل این چیزی نیست ک سرش قاعده و قانون تعیین کنن ،من تو عقدم هم بابام پول می‌داد هم همسرم 

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞

تا خونه پدری خوب چه خرجی ممکنه داشته باشی...!؟

خورد و خوراک و پوشاک و هزینه هات که مثل قبل عقد داشتی با پدرته و بعد عقد روال سابق هیچ چیزی تغییر نمیکنه ...

اما خرج اضافه که ممکنه شوهرت دلش بخواد و باب میل خودش باشه مثلان دوست داشته باشه تو موهاتو رنگ کنی یا چمیدونم مانتو و لباس بیشتری یا گرونتری داشته باشی رو دیگه خودش باید بده...

اما در کل ما حتی سال اول شروع زندگی دخترامونو تامین میکنیم...

I only see humans but not humanity
 این قاعده واسه بعد عروسیه چون طبق عرف تو دوران عقد زن از شوهرش تمکین نمیکنه فکر نمیکنم صد درصد ...

عزیزم اگر مرد بر قانون واقف باشه بله میتونه زن رو حتی زوری مجبور به تمکین کنه و با عدم تمکین مرد اجازه ی اینو داره براش عدم تمکین بزنه من طبق قانون گفتم ایشون عرفا و شرعا و قانونا همسر اون شخص هستن چون عقدشون محضریه مگراینکه قاعده قانون خانواده فرق بکنه❤❤❤

این قاعده واسه بعد عروسیه چون طبق عرف تو دوران عقد زن از شوهرش تمکین نمیکنه فکر نمیکنم صد درصد ...

ولی بله طبق عرف و توافق دو طرف حرف شما درسته😚

عزیزم اگر مرد بر قانون واقف باشه بله میتونه زن رو حتی زوری مجبور به تمکین کنه و با عدم تمکین مرد اجا ...

درسته منم میگم اصلا قشنگ نیست سر این موضوع بحث کنن ،از لحاظ قانونی یجور دیگه اس ولی بهتر اینه ک با مدارا و توافق باشه 

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
2706