2726
عنوان

برای اینکه پوستم عالی بش چیکارکنم

5402 بازدید | 56 پست

منافد داره پوستم و کمی جای جوش وشفاف نیست

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

تو نت سرچ کن کرم دستساز مریسا گلی 🌷❤

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من الان یک هفته است سرم ویتامین سی میزنم  الان میفهمم چقدر تو این سالها ب خودن ظلم کردم  ...

چه مارکی وچندقیمته

_خوشگلی زیر بنای خوب میخواد،زیر بناشم ذاته،وگرنه نهایتا یک‌ هفته خوشگل بنظر میرسی!😜🤌❤️
من الان یک هفته است سرم ویتامین سی میزنم  الان میفهمم چقدر تو این سالها ب خودن ظلم کردم  ...

مارک سرمت چیه من الان یادم اومد دکترم چند سال پیش بهم ویتامین سی داد پوستم عالی شد

دیدن و بغل کردن تو الان تنها آرزومه🥲 انشاالله همه چشم انتظار ها دامنشون سبز بشه🙏🤍

عزیزم چه مارکی میزنی؟روزا میزنی ؟جوش نزدی باهاش

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
جای جوشت قرمزه یا لک قهوه ای؟  برای شفافیت و رفع کدری قبل ضدآفتاب سرم ویتامین سی بزن (البته اگ ...

فعلا که جوش فعال ندارم ولی مستعد جوش هستم قهوه ای شده کلا پوستم شفاف نیست

قطعش کنی مثله اولش میشه...منم استفاده کردم..تا استفاده کنی خوبه نکنی مثله قبل

خب عزیزم همه ی محصولات پوستی همینطورن 

اسمشم روشه روتین پوستی کارایی ک باید مداوم انجام بدی 

مثلا شما یه ماه غذا میخوری بعد دیگه تا ابد نیاز به غذا نداری؟ یا مثلا با یه دوره خوردن ویتامین تا ابد کمبود اون ویتامینو تو بدنت رفع میشه؟

2706