2733
2734
عنوان

خانوما بچه ی دو کیلویی خیلی کوچیکه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2348 بازدید | 40 پست
آخه من تازه بابام فوت شده حتی کسی رو همراهم ندارم که بیاد بیمارستان دنبالم،حالا عصر باید برم مطبش از ...

خدا رحمت کنه چقدر شرایط تون مثل منه منم تو بارداری پدرم رو از دست دادم 😔و 34 هفته زایمان کردم 

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله سلامت باشن ،دستگاه هم رفتن؟

نه ولی زردی گرفت تا یک ماه زردی داشت 

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
2728
اینا مشکل جفت داشتن یا زایمان زودرسی بودن؟

سه تاشون کیسه آبشون پاره شده بود

من خودم با وزن ۲۳۵۰ جنین نمیتونست تکون بخوره تکوناش کم شده بود 

دکترم گفت سریع باید سز بشی 

شب رفتم پیشش فردا صبح زودش سزارین شدم

خدایا شکرتتتتتتت 
نه ولی زردی گرفت تا یک ماه زردی داشت 

آره والا از همین زردیش هم زیاد میترسم امیدورام شیر داشته باشم که تند تند بهش بدم و امیدوارم بتونه به درستی بخوره اذیت نکنه کم اشتها نباشه باید شیر غصه بهش بدم پشت و پناهم رفته آخه چطوری برم زایمان کنم دلم خیلی براش تنگ شده

سه تاشون کیسه آبشون پاره شده بود من خودم با وزن ۲۳۵۰ جنین نمیتونست تکون بخوره تکوناش کم شده بود& ...

منم عصر باید برم مطبش احتمالا شب بستریم میکنه فردا صبح هم میاد سزارینم میکنه،فردا تولد خودم هم هست

2738
آره والا از همین زردیش هم زیاد میترسم امیدورام شیر داشته باشم که تند تند بهش بدم و امیدوارم بتونه به ...

عزیز دلم خدا رحمت کنه باباتو روحش شاد 

خدا بهت صبر بده 😔

ان شاءالله به سلامتی زایمان کنی و خودتو بچه ات صحیح و سالم باشین 

خدایا شکرتتتتتتت 
منم عصر باید برم مطبش احتمالا شب بستریم میکنه فردا صبح هم میاد سزارینم میکنه،فردا تولد خودم هم هست

ای جانم به سلامتی 

خودتو نی نی نازت تو یه روز بدنیا اومدین 

تولد خودتو نی نی خیلی مبارک باشههههههه😍😍

خدایا شکرتتتتتتت 
آره والا از همین زردیش هم زیاد میترسم امیدورام شیر داشته باشم که تند تند بهش بدم و امیدوارم بتونه به ...

خدا بهت صبر بده منم داغ پدرو مادر رو خیییلی زود دیدم 💔 اگر شیرت کم بود بهش شیر خشک کمکی هم بده ولی با قطره چکون بده تا سینه رو ول نکنه منم شیرم کم بود شیر خشکم میدم بهش

انشالله که بسلامت بیاد. تولد جفت تون مبارک😍

مادر ی همسری مادرشوهر خاله ایی کسی نیست همراهیتکنه ؟ک

چرا هستن ،مادر همسرم تو اون یکی زایمانم بودن خیلی بهم افسردگی دادن میترسم بگم این یکی هم بیان حالم بد بشه البته بنده خدا کاری هم نمیکردن فقط نمیزاشتن بچمو ببرم دکترم تو کارای این چنینی دخالت میکردن اذیت شدم

2706