2703
2553
عنوان

خانوما بچه ی دو کیلویی خیلی کوچیکه؟

2210 بازدید | 40 پست

لطفا خانومایی که بچه ی دو کیلویی داشتن بیان بهم بگن ،۳۷هفتمه تمروز سونومو بردم زایشگاه زنگ زدن به دکترم ،دکترم گفتن ببریدش اتاق عمل برا زایمام که قبول نکردم گفتن عصر برم مطبشون جفتم مشکل داره و رشد بچه متوقف شده

خب وقتی دکترت تشخیص میده باید زایمان کنی دیگه

جوجه من بیست و نه هفته با وزن ۱۵۰۰ به دنیا اومد

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه دختر خالم موقع زایمان ۱۷۰۰گرم بود 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2720

وقتی جفت غذا نمیده بهش چرا اون تو نگهش میداری خب

به حرف دکترت گوش کن ضرر نمیکنی

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
2714
چرا قبول نکردی رشدش تو رحمت خوب نیست بذار بدنیا بیاد نترس وزن میگیره 

آخه من تازه بابام فوت شده حتی کسی رو همراهم ندارم که بیاد بیمارستان دنبالم،حالا عصر باید برم مطبش ازش بپرسم اگه هیچ راهی برا نگه داشتنش نیست زایمان کنم

آخه میترسم من چطوری بچه دو کیلویی رو بزرگ کنم

عزیزم بچه منم 2300 دنیا اومد 34 هفته بودم الان نزدیک سه ماهشه وزنش 4600 هست

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
خداییش حرف دکترتون و که درس و دوره گذرونده زیرپا میزارید؟ خب خدای نکرده شرابط برای بچه بدتر بشه چی؟ ...

خب میگفتم بزارید برم وسیله های بچه رو جمع کنم بیارم قبول نمیکردن منم گفتم امروز شرایطشو ندارم که زایمان کنم آخه سریع میخواستن ببرنم اتاق عمل خب منم مهلت میخواستم 

2706