2726

علتش چی میتونه باشه آحه؟ الان تو حموم به شوت موهام ریخت 😭😭

یه کتاب کنترل خشم خریدم فک کنم تنها کاربردش اینه که هرکی اذیتم کرد پرتش کنم تو صورتش ایطوری خشمم مهار میشه؟🤨به قول سعدی شیرازی👈 سر دشمنتو به سر دشمن دیگرت بکوب که از دست هر دوتاشون خلاص بشی🤭😈 ولوم کن خوابوم میاد🥱
کف سرت زود چرب میشه؟

آره

یه کتاب کنترل خشم خریدم فک کنم تنها کاربردش اینه که هرکی اذیتم کرد پرتش کنم تو صورتش ایطوری خشمم مهار میشه؟🤨به قول سعدی شیرازی👈 سر دشمنتو به سر دشمن دیگرت بکوب که از دست هر دوتاشون خلاص بشی🤭😈 ولوم کن خوابوم میاد🥱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره

منم اینطورم...طبع کف سرمم گرمه 

برای همین چیزای سرد میزارم رو سرم 

مث اب برنج تر کیبش با اب پیاز ک همو خنثی میکنن 

یا روغن بنفشه هم میزنم تو اسکراب کف سر چون طبعیش سرده 

برا اسکراب قبل حموم جو پرک و با روغن بنفشه ترکیب کن بعد پوست سرتو باهاش اروم اسکراب کن هفته ای دوبار بسه 

هم پوسته سرتو میبره همم چربی اضافیو میبره 

بعدش میتونی بهش سیب زمینی رنده شده یا پیاز بزنی ولی کثیف کاری داره باید تو حموم استفاده کنی

2728

عزیزم علتش چیز دیگه اس 

البته که به غذا و لایف استایل ربط داره اما علتش شاید هورمونی یا محصول بی کیفیت مخصوصا شامپو و ماسک مو که سولفات پارابن و سیلیکون داره استفاده میکنی 

سفیر سلامتی هستم خوشحال میشم بتونم کمکت کنم، یک قدم تا رسیدن به زیبایی و سلامتی🥰🥰🥰🥰🥰🥰 
منم اینطورم...طبع کف سرمم گرمه  برای همین چیزای سرد میزارم رو سرم  مث اب برنج تر کیبش با ...

روغن نیزنی چون خودش چربی داره بدتر نمیریزه؟ شما با این کارا رویش هم داشتین؟ چون موهای من خیلی کم پشت شده

عزیزم علتش چیز دیگه اس  البته که به غذا و لایف استایل ربط داره اما علتش شاید هورمونی یا محصول ...

همیشه ریزش دارم منتها الان به طرز ناگهانی دسته ای ریخت موهام

همیشه ریزش دارم منتها الان به طرز ناگهانی دسته ای ریخت موهام

خب علت های زیادی داره 

باید بررسی بشه گلم

شوره هم داری ؟

پوسته های سر یا تکه ای ؟

سفیر سلامتی هستم خوشحال میشم بتونم کمکت کنم، یک قدم تا رسیدن به زیبایی و سلامتی🥰🥰🥰🥰🥰🥰 
خب علت های زیادی داره  باید بررسی بشه گلم شوره هم داری ؟ پوسته های سر یا تکه ای ؟

شوره ندارم فقط چربی سرم زیاده

شوره ندارم فقط چربی سرم زیاده

ببین اگر چربی سرت کنترل نشه شوره میاره و شوره هم باعث ریزش مو میشه 

حالا بیا و درستش کن 😉

بهتره شامپو مخصوص موهای چرب بگیری اگر خواستی فقط سرم کراتین بزن نه ماسک مو و  روغن آرگان یا هر چیز دیگه

ببین اگر چربی سرت کنترل نشه شوره میاره و شوره هم باعث ریزش مو میشه  حالا بیا و درستش کن 😉 به ...

آره شامپوم صد شوره هس تا حدی هم چربیشو مهار کرده منتها یهو امروز خیلی تهاجمی موهام داره میریزه همیشه ریزش داشتما امروز خیلی شدید انگار فیلمای ترسناک

آره شامپوم صد شوره هس تا حدی هم چربیشو مهار کرده منتها یهو امروز خیلی تهاجمی موهام داره میریزه همیشه ...

دارویی نخوردی جدیدا 

ازمایش داری ؟