2401
2400

اعتماد بنفس بالایی دارم همیشه هر جا بودم حتی بدون آرایش خیلیی اعتماد بنفس داشتم ولی اصلا یادم نمیاد یکی یبار ازم تعریف کرده باشه یا بگه چقدر خوشگلی یا...همسرم عاشقمه ولی راجب خوشگلی هیچوقت حرفی نزده متاسفانه غرور بیش از اندازه هم اجازه نداده ازش سوال کنم مثلا چجوری میشه فهمید از نظر دیگران زیبا هستی؟؟ عکسمو صفحه دوم میزام. 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2402

بزار زیبا جان

چه حس قشنگیه بفهمی یه آدم خود خواه تورو از خودشم بیشتر میخواد چه خوبه که دارمت فرشته مهربون من.                                                                                                 🌧   مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                             پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                            ریپ مخالف ممنوع  ❌😒  بیین چقد باید آدم حسابت نکنن وقتی ریپ مخالف میزنی جوابتو نمیدن یا نی نی یار برات تگ میکنن پس بشین سرجات 😂
2405

زود بزار خوابم میاد🥱

مگه دیکته‌س ازم غلط بگیرن¿📝 اصن میخوام زندگی رو برعکس بگیرم🙃 راهنمای راست بزنم چپ بپیچم➡️↩هر پلنی هست بگم ع شنبه میرم🚶‍♀️نه اهل حوصله‌م نه اهل نصیحت🗿نه الگو میگیرم نه رو خط بقیه‌م👣یه روزایی پامیشم صبا کله‌ی سحر🌚یه روزایی تا لنگ ظهر چسب زمینم🦥🤙💤
2407