2726

من یجایی رفته بودم و دخترم مشکلات جسمی داره و راه رفتن کامل نرمالی نداره و کلا شخصیتش ساکته 

بعد تا رسیدم اونجا گییردادن به دخترم که پاشو بازی کن با بچه صاخبخونه

دخترمم هم بخاطر مشکلش هم بخاطر اینکه خجالتیه پا نمیشد 

صاحبخونه که این چیزارو دید شروع کرد گفت بچه ما پرانرژیه🥲بعد دوباره گیردادنا شروع شد دوباره گفتن ما به بچه میگیم بسه بشین شما بزور میگید پاشو

نمیدونید چقدر دلم شکست 

ولی شوهرم میگع منظوری نداشتن اونا

اخه چرا باید پیش نداشته های بقیه پز داشته هاشونو بدن

قلبم بقدری شکست که نگو 

تودلم بخدا گفتم خدایا ببیین دارن با نعمتی که توبهشون دادی وبمن ندادی بمن پز میدن 

تا اخرشم با تحقیر به دخترم نگاه میکردن و با افتخار به بچشون

دومین تاپیکیه که زدم چون واقعا نیاز دارم صحبت کنم 💔😞جایی برای دردو دلم ندارم 

💔💔💔

اگر موضوع رو میدونستن و گفتن میتونم بگم بیشعور ترین ادمهایی هستن که شنیدم بخدا

اگر‌نمیدونستن به دل نگیر..اروم توضیح میدادی که دهنشون بسته شه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

گلم بسپار به خدا

خودت رو ناراحت نكن

اللَّهُمَّ صَلِّ على محمّدٍ وعلى آلِ محمَّدٍ، كما صَلَّيتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجِيدٌ، وبارِكْ على محمدٍ وعلى آلِ محمّدٍ، كَما بارَكتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجيدٌ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دخترتون مشکلش چیه؟ پسر منم بیاری ژنتیکی داره غم عالم رو دلمه

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
عزیزم دخترت خوب میشه شک نکن. زایمان زودرس بوده به کار درمانی ادامه بده بهش اعتماد به نفس بده زیاد مح ...

متاسفانه داریم درجا میزنیم و خوب نمیشه 💔💔💔💔💔

💔💔💔

برای ارامش دلتون و حاجتتون و خوب شدن فرسته کوچولوتون دعای نادعلی میخونم الهی به حق ابولفضل عباس به حق غریبی امام رضا هرچی از خدا میخوای بهتون بده و انقدر غرق در سلامتی ارامش عشق بشید ک خوشبخت ترین باشید دورت بگردم خدا ارحم الراحمینه ❤️

میشه برای تنها حاجتم یه صلوات بفرستی ❤️
برای ارامش دلتون و حاجتتون و خوب شدن فرسته کوچولوتون دعای نادعلی میخونم الهی به حق ابولفضل عباس به ح ...

خدا خیرت بده گلم 

ازاین میسوزم که خدا ارحم الراحمینه ولی من گدا رو دست خالی رد میکنه همش😭😭😭😭😭😭😭

💔💔💔
2706