2726
عنوان

خیانت به پدر

1910 بازدید | 84 پست

من درحال جدا شدنم و خانوادم اصلا راضی به برگشتنم نیستن ولی من شوهرم رو خیلی دوست دارم.... و اصلا دلم نمیخواد زندگیم به همین راحتی تموم بشه. میخوام یه قرار ملاقات قایمکی با شوهرم بزارم ولی همش. حس میکنم به بابام دارم خیانت میکنم😭

نفس مامان کجایی اخه چقد منتظرت بمونم😞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دلیل جدایی تون چیه؟

خیلی مسخرس دلیل جداییم... دعوا کردم سر اینکه تایمش فقط برا کارش بود کم کنارم بود. گف برو خونه بابات منم قهر کردم و سر عصبانیت رفتم شکایت و اینا وبعدد پشیمون شدم و نتونسم هیچی رو جمع کنم

چه خیانتی،اگ فکر میکنی با یه ملاقات زندگیت درطت میشه بزار،عریبه که نیس،از پدرت فعلا مخرم تره بهت،اگ ...

هشت ماهه دور از همیم.. هربار اومده درو به روش باز نکردن. نزاشتن همو ببینیم. بخاطر همین زده به سرم که رودرو ببینمش وگرنه هرچقد کشش بدم بدتر میشه قانون همینجوری جلو میبرع تا به طلاق برسه

واقعا خیلی بچه گانه تصمیم گرفتی خیلیییییی

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
تو الان خودت تشکیل خانواده دادی پدرت جای تو نیست خودت تصمیم بگیر 

اخه یه حرفایی میزنه جلوم رو میگیرع.... میگه برگردی من خودمو خلاص میکنم.... اگه برگردی تو منو خارو خفیف کردی جلو خانواده شوهرت مارو له کردی و رفتی اونارو چسبیدی. روانم ریخته بهم

2706