2733
2739
تست اسپیرومتری دادی؟

نه چی هست!؟

بهم گفته بود برو عکس قفسه سینه،هنوز نرفتم...به نظرم خیلی بی ربطه اخه،مگه قفسه سینم شکسته که برم عکس بندازم

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه چی هست!؟ بهم گفته بود برو عکس قفسه سینه،هنوز نرفتم...به نظرم خیلی بی ربطه اخه،مگه قفسه سینم شکست ...

عزیزم به نظرم پیش متخصص ریه برو چون الکی و بدون تست اسپرموتری(به تست ریه که حجم هوایی ریه رو اندازه میگیره یکبار قبل مصرف اسپری سالبوتامول و یک بار بعدش اگر بعد از مصرف سالبوتامول حجم هوایی ریه افزایش پیدا کردن یعنی آسم داری چون اسپری نفست رو باز کرده)نمیشه اسپری سالبوتامول مصرف کرد

یه سوال تو خس خس و تنگی نفس هم داری ؟ وبعد زدن این اسپری خس خس و تنگی نفست برطرف میشه؟

نه چی هست!؟ بهم گفته بود برو عکس قفسه سینه،هنوز نرفتم...به نظرم خیلی بی ربطه اخه،مگه قفسه سینم شکست ...

می‌خوای یه درخواست دوستی بده یکم صحبت کنیم نکنه بی خودی داری سالبوتامول مصرف میکنی

2728
عزیزم به نظرم پیش متخصص ریه برو چون الکی و بدون تست اسپرموتری(به تست ریه که حجم هوایی ریه رو اندازه ...

إ...پس باید حتما پیش متخصص برم...

نه من خس خس خیلی کم پیش میاد داشته باشم ولی هر ازگاهی یه صدای مث مشماع تو سینم حس میکنم...تنگی نفس هم چون تپش قلبم بالاست آره وقتایی که استرس و هیجانی میشم،دارم...راستش این سالبوتامول هم سرفه هامو کم کرده ولی هنوز درد قفسه سینه دارم...باید پیش یه متخصص حتما برم

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
می‌خوای یه درخواست دوستی بده یکم صحبت کنیم نکنه بی خودی داری سالبوتامول مصرف میکنی

ممنونم عزیزم از راهنماییت🌹❤️

إ...پس باید حتما پیش متخصص برم... نه من خس خس خیلی کم پیش میاد داشته باشم ولی هر ازگاهی یه صدای مث ...

عزیزم حتما به فوق تخصص آسم مراجعه کن این علائمی که میگی احتمال خیلی زیاد مبتلا به آسم هستی و باید چندتا اسپری استفاده کنی اگر پشت گوش بندازی ممکنه ریه هات داغون بشن 

موقعی که تنگی نفس میگیری اسپری می زنی؟

عزیزم حتما به فوق تخصص آسم مراجعه کن این علائمی که میگی احتمال خیلی زیاد مبتلا به آسم هستی و باید چن ...

عزیزم دکتر برا دخترم نوشت یه ماهه پیش وقتی خیلی سرفه میزد بعد نتونست استفاده کنه کلا شاید ۲ پاف بیشتر نزدیم .

میخوای برات بفرستم ؟ من کرجم‌ 

2738
عزیزم دکتر برا دخترم نوشت یه ماهه پیش وقتی خیلی سرفه میزد بعد نتونست استفاده کنه کلا شاید ۲ پاف بیشت ...

چه قدر مهربونی عزیز دلم

بلاخره در داروخانه ها موجود شد چندپاف زدم آروم شدم یعنی بدون این اسپری مرگ آسمی ها قطعی هست

مرسی از لطفت 

مراقب مهربونیت باش💖😘

چه قدر مهربونی عزیز دلم بلاخره در داروخانه ها موجود شد چندپاف زدم آروم شدم یعنی بدون این اسپری مرگ ...

قربونت عزیزم 🌹

خداروشکر که پیدا شد 

ببین دوست خوبم یه کتاب هست به اسم ( چهاراثر از اسکوال شین) اون رو حتما بخون و بهش عمل کن 

معجزه و اتفاق های قشنگی تو زندگیت اتفاق میفته اگه به اون کتاب باور داشته باشی 

حال دلت همیشه عالی 💖

عزیزم حتما به فوق تخصص آسم مراجعه کن این علائمی که میگی احتمال خیلی زیاد مبتلا به آسم هستی و باید چن ...

چقدر بد،خودم هم حس میکنم🤕

نه معمولا وقتی میخوام بخوابم،والا میترسم وابسته بشه ریه هام به اسپری،روزا نمیزنم...آخه تو خواب هم خیلی سرفه میکنم😕

2706