2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دو ماه پیش میخاستم هر داروخانه ای رفتم گفتن نیست بابام که مریض شد دکتر براش نوشت برد داروخانه بهش دادند فکر کنم بعضی جاها دارند فقط با نسخه میدن

آفرین تا میتونید لایک کنید.امضا قبلیم نوشتم ممنون میشم لایک نکنین کسی گوش نداد گفتم برعکس بگم شاید اثر کنه😁
2728

از این در قرمزا بگیر اونا خیلی خوبن خارجین مامانم استفاده می‌کنه ولی کلا سعی کن نزنی تا عادت کنی هم چاق کننده هست هم اگه عادت کردی ی روز نداشته باشی و نزنی داغونی نمیتونی نفس بکشی

اگه تهرانی برو امیر اباد اونجا همیشششه داره

منم واسه پسرم میرفتم اونجا 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
خوش بحالت که یه دونه داری ایکاش سه پاف الان می زدم به شدت احتیاج دارم جایگزین نداره

آخخی عزیزم...میگم یه کم آویشن دم کن...بخارش رو بخور کن،اونم خوبه تا اسپری گیرت بیاد،نفست یکم باز میشه

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
آخخی عزیزم...میگم یه کم آویشن دم کن...بخارش رو بخور کن،اونم خوبه تا اسپری گیرت بیاد،نفست یکم باز میش ...

برای من از این چیزا گذشته به شدت معتاد و وابسته سالبوتامول هستم روزی ۲۰پاف می زدم هربار دکتر سه تا اسپری سالبوتامول برام می نویسه

شما هم آسم داری عزیزم؟

از این در قرمزا بگیر اونا خیلی خوبن خارجین مامانم استفاده می‌کنه ولی کلا سعی کن نزنی تا عادت کنی هم ...

مگه کورتون داره

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
برای من از این چیزا گذشته به شدت معتاد و وابسته سالبوتامول هستم روزی ۲۰پاف می زدم هربار دکتر سه تا ا ...

ای داد...

راستش نمیدونم آسم هست یا نه...ولی خیلی سرفه میکنم،قفسه سینم درد میکنه همش...هر بویی سریع واکنش نشون میدم و در حد مرگ سرفه میکنم،دکتر اینو بهم داد😕آروم میشم یکم ولی شبا در حد دو پاف میزنم

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
2706