2733
2734

امشب جاتون خالی رفتیم رستوران با همسرم واینکه مشغول سفارش بودیم یک خانواده هم اومدن...زن و شوهر با ی بچه ۱ الی ۲ ماهه...من حجابم بد نیست متوسط هستش...و اینکه ارایش داشتم و ی کم خوشگل کرده بودم...مرد این خانومه..چشم ازم برنمیداشت...یعنی داشت با چشماش میخوردم انگار...اگه شوهرم نبود که چیزیش میگفتم ولی اگه میگفتم هم شرررری درست میشد...خانمه قدش کوتاه بود و حدودا شلخته...از بس فکرش شده بود بجش...اصلا به شوهرش نمیرسید...شوهرش که هیز و دیگه نگم براتون...این خانم دیدم شالش یه ور...موهاش بهم ریخته...کفش اسپورت پرخاک تا شده بود روی زمین پاهاش کش میداد میرفت..حیلی بد بود..فقط به بچش می‌رسید..قصد توهین به کسی ندارم ولی بجه ها دار شدین عبرت بگيرين...مونده بودم حق بدم زنه یا مرده 

تیکربارداری نیست عروسیمه🥺💍❤                   امضای قبلی دعای شما عزیزان رو برای جورشدن وام ازدواجم و جهیزیه ام بود خداراشکر ۲تاش زود حل شد مرسی خواهرای من ک برام دعا کردین🤍💋 ازتون میخوام اگه میشه بازم درحقم خواهری کنید و دعا کنید همه صاحب خونه‌شن خییلی سخت همش اسباب کشی...حتی‌ماشینم هنوز نداریم میشه ی صلوات بفرستی برام حاجت روا بشم؟! مرسی عشقم🧸❤

حالا چون خانمه ارایش و اینا نداشت مرده باید هرز میپریده چه طرز فکر های عجیبی دارین ولی

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر زنی  نمی‌ تونه همیشه زیبا باشه 

دعا کنید زن حسین بشم منم دعا میکنم شمام زن آقاتون بشین... انشالله که خیره  ♥️⚘️😋💮🌈💮🌷🤥💮🍀🐅🔴🐅🤩🤫😏🐎🌷🐎🌷🐎🐎🌈🐎🐎🐎🌷🤫🤫😏🤫🤩🤫🤩🐎⚘️💞👋🔴🤥🔴🔴🔴🔴🔴🥰😞🌈😘😑🤬😑🌷🌹🌈🌹🌷🌹🌷🌹🌈🌹😏😞😏😞🌷😞😏♥️😏😞😆😘😑😋♥️🤬♥️♥️♥️♥️😋♥️😋♥️♥️♥️♥️😑⚘️♥️🤩😑🍀😑😑🌷😑🤩😑♥️🤩♥️🤩♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😑😑😑♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️⚘️🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🌷🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐅🐅🐅🐅🐅🐅
2728
حالا چون خانمه ارایش و اینا نداشت مرده باید هرز میپریده چه طرز فکر های عجیبی دارین ولی

عزیزم من نه توهین کردم نه قضاوت...فقط خواستم بهتون بگم

تیکربارداری نیست عروسیمه🥺💍❤                   امضای قبلی دعای شما عزیزان رو برای جورشدن وام ازدواجم و جهیزیه ام بود خداراشکر ۲تاش زود حل شد مرسی خواهرای من ک برام دعا کردین🤍💋 ازتون میخوام اگه میشه بازم درحقم خواهری کنید و دعا کنید همه صاحب خونه‌شن خییلی سخت همش اسباب کشی...حتی‌ماشینم هنوز نداریم میشه ی صلوات بفرستی برام حاجت روا بشم؟! مرسی عشقم🧸❤
2738
هر زنی  نمی‌ تونه همیشه زیبا باشه

ببین گلم درسته..من نمیگم همیشه میگم با اومدن بچه خودتون رو فراموش نکنید

عزیزم من نه توهین کردم نه قضاوت...فقط خواستم بهتون بگم

منم توهین نکردم فقط برام عجیب بود این جور فکر کردن 

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

توموقعیتش نبودی، بعضیا انقدر بچه اذیتشون میکنه که یادشون میره به خودشون برسن

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.
عزیزم نوزادداری خیلی خیلی سخته من حتی دسشویی نمیتونستم برم ولی بعدا درستمیشه انشاالله خودت نی نی دار ...

میدونم گلم درک میکنم...فقط خواستم بگم وجود بچه خودتون و همسرتون فراموش نکنید 

بچه کوچیک واقعا سخته مخصووصا اولاش بدون کمک

حق داره به نظرم زنه

منم تا چهار ماهگی خودم فقط ارزوم بود یکم وقت داشته باشم بتونم بخوابم

خسته بیخوابی شدید، گریه بچه

داغون بودم

کمک داشته باشه ادم وقت میکنه هم استراحت کنه هم به خودش برسه

2706