2726
عنوان

بیایدددد رفتارای خز تونو بگید 😜😛

354 بازدید | 26 پست

عزیزای دلم کسی که رفتار خز نداره نیاد 😛

چون به دردمون نمیخوره کسی از باکلاس بودنش تعریف کنه 😉

واینکه این تاپیک فانه و هیچ چیز سیاسی ننویسید

مثل اینکه من نبودم تاپیک اعتراف گندکاریامونم پاک شده 

من خودم خیلی میخندم 

به صدای در دستشویی میخندم😬

بعضی وقتا میزنم تو سرم میگم خاکککک تو سر دهنتو ببند🙁مثلا یبار جوکر بازی کردیم من همون اول با یه حرکت معمولی طرف  پاره شدم😑یکی باید جمعم میکرد😕

یه چند ماهی چتری داشتم و ژل میزدم میریختم بیرون با شال و سیبیل 

خیلی نابود واای🫢😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| |•هر عقیده‌ای صرفا عقیده‌ی مذهبی نیست، پس باتوجه به برداشت شخصی‌ای که از امضام میکنی الکی گزارش نزن دوستِ عزیز چون منظور من عقاید مذهبی نیست•|

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

توی بچگیم خودکار اکلیلی نقره ای رنگ رو کشیدم پشت چشمام ک مثلا یعنی سایه شاین زدم انقدم ریمل زدم ک مژه هام چسبیده بود بهم 

و حسی ک اون موقع داشتم رو با هیچی عوض نمیکردم😏😏😏 انقدم پشت چشم نازک میکردم برای صغیر و کبیر ک انگار از دماغ فیل افتادم 

☹️😫😫😫😫😫😫😫😫

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
اولین بار ک تازه گوشی گرفته بودم  فک میکردم تو دنیا فقط من گوشی دارم هیچکی هم بهم زنگ نمی‌زد ت ...

منم همینجور 😂😂😂😂 خودم میذاشتم روی زنگ بعد قطش میکردم میگفتم الو سلام جانم با مزدا تیری میای دنبالم یا اون لکسوس خوشگله بعد جالبیش اینجا بود بقال سرکوچه منو میشناخت من چرا براشون گنده گوزی میومدم نمیدونم😂😂😂😂😂😂

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

تو مرکز شهر رفتم ی آب هویچ توپ زدم تو رگ حساب کردم زدم بیرون همه ی طوری نگام میکردن غرورم بیشتر شد سرمو بالا گرفتم با ناز راه میرفتم دیدم ن بابا طرفداران زیاد شد حتی دخترا ایینمو در آوردم اوه اوه دیدم دور دهنم زرد شده خیلی زرد  یهو بدنم خالی شد پاهام سست شد خخخه😞😂

خدایا شکرت♥️
توی بچگیم خودکار اکلیلی نقره ای رنگ رو کشیدم پشت چشمام ک مثلا یعنی سایه شاین زدم انقدم ریمل زدم ک مژ ...

من یه دفترچه یاداشت برمی‌داشتم بایه خودکار  دستمم گوشی بلند بلند تو کوچه میگفتم الان چک مینویسم نگران چی هستین  

بعد با یه غرور خاصی راه میرفتم 

یکی نبود بگه بچه بیا پایین😐😏

2706