2726

دخترم از صبح فقط نهایتا ده دقیقه میخوابه دوباره بیدار میشه دو سه دقیقه شیر میخوره دوباره خوابش میبره و این روند هی تکرار میشه

خودش سی..نه رو میندازه بیرون وگرنه میگفتم حتما گشنه ش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعضی از بچه ها همینن منم پسرم اینجوری بود دوساعت تلاش میکردم تا بخوابه نیم ساعت بیس دیقه میخوابید تا میخواستم پاشم کارامو بکنم زود بیدار میشد😏ولی دخترم خداروشکر خوبه فداش بشم دوسه ساعت میخوابه

بچه من شیرخشک میخوره والا اونم دوماهشه اصلا نمیخابه فوقش نیم ساعت بعد بیدار میشه باز شیرمیخوره میخابه نیم ساعتووو عصرام چار پنج ساعت بیداره

خدایا ببخش اون گناهایی رو که باعث میشه              دعاهام مستجاب نشه ♥️

نوزاد میخوام وای بوش فقط😭😭😭

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡

پسر من یه ماهه اول روزا یه  کم میخوابید شبا نمیخوابید..زیادی شیر میخورد تا صبح زور میزد و بدخوابم بود... بعد 20 روز بردم دکتر.  و یه ماه به بعد شبا میخوابید. ولی روزا پدمو درمیاورد..  ه

گاهی وقتا باید نقطه بذاری.  باز شروع کنی‌... باز بخندی...   باز بجنگی...🙃
شیر مادر که بخورن اینجوریه منم پسرم همینجور بود شیر میخورد فوقش نیم ساعت شبا که خوابش سنگینه یک ساعت ...

وای اره شبا یک و نیم ساعت فقط میخوابه

یعنیا از کمر درد و دست درد و بی خوابی تلف شدم

هنوزم اول راهه تازه😅

امید دارم از دوماهگی به بعد بیشتر بخوابه منم یه استراحت کنم حداقل و به درسام برسم

پسر من یه ماهه اول روزا یه  کم میخوابید شبا نمیخوابید..زیادی شیر میخورد تا صبح زور میزد و بدخوا ...

حداقل شبا بخوابه

دخترم نه شبا میخوابه نه روزا

نمیشه هم‌گذاشتش زمین چون‌گریه میکنه

بردیش دکتر چی گفت؟دارویی داد؟

2706