2733
2734
عنوان

از تمیزی هامون عکس بزاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 115321 بازدید | 289 پست
🔴شماره سوزن ها سوزن چرخ شماره 70-60/(10-8) مناسب دوخت پارچه های ظریف و سبک مانند پارچه ابریشمی ...

🔴انواع سوزن چرخ خیاطی بر اساس مدل که بیشترین استفاده را دارند:

1- سوزن ارگان organ needles مدل DB مناسب برای چرخ راسته دوز صنعتی با ویژگی ظاهری ته گرد و بلند بودن آن

2- سوزن ارگان organ needles مدل DC معروف به سوزن زیگزاگ مناسب برای چرخ سردوز صنعتی با ویژگی ظاهری ته گرد و کوتاه بودن آن

3- سوزن ارگان organ needles مدل DV مناسب برای چرخ میان دوز صنعتی می باشد. مدل دوخت این سوزن از رو بصورت دو ردیف موازی و از پشت شبیه زیگزاگ است.

4- سوزن ارگان organ needles مدل HA مناسب برای چرخ خیاطی خانگی ازجمله چرخ خیاطی ژانومه ، فاف و انواع چرخ خیاطی معمولی می باشد. ویژگی ظاهری سوزن اچ ا بغل صاف بودن آن است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سفیده ژانومه.  رو چنتا جنس پارچه همینطور شد

روی پارچه هایی مثل سوییت مخمل ریون و در کل پارچه های کشی اگه اینجوری میشه 

برای پارچه های کشی بهتره نخ تراویرا بخری یا موقع دوخت یکم پارچه رو بکش که روی همه پارچه دوخت بزنه 

برای پارچه های سوییت چرم مخمل و اینا هم یه پایه چرم دوزی بخر یا دور  پایه  چرخ ات رو با چسب یک سانتی بپوش 

راسی ماکو رو حتما نگاه کن اون پیچ کوچولوی روی ماکو رو سفت کن گاهی اوقات اون شل میشه ماسوره گشاد گشاد میدوزه

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏
2731
2738
کارتون با چی تمییز می‌کنی رد دستمال نمی‌مونه منم استیلن ولی فویل کشیدم دوس ندارم 

با دستمال نانو بکش تمیز میشه عالی

خانمها خوشگل مشهدی ♥️♥️ موهاتو به من بسپار چون بلدم زیبا ببافم. بافت کف سری .بافت هلندی باموی اضافه. بافت آفریقایی .بافت کوئین.  بافت دندون موشی.  بافت استیشن ،🤩
ازسینکتون راضی هستید؟؟؟؟تمیزکاریش .لکه گرفتن  خوبه؟؟؟

بله خیلی راضیم .عالیه. ضمن اینکه گرانیت نیست سینک کورین هست ک مقاومتش ازسینک استیل هم بیشتره 

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
2706