2737
2739
ماها وسواس داریم هیچ‌وقت ارامش نداریم 

گل مهر یه سوال..وقتی خط چشم تتو کردی ظرف جوهر تتو همون که تو انگشتر میزارن اون مشترکه بود؟با برا هرکس جدا بود یعنی یکبار مصرف بود؟

♥️😍♥️
گل مهر یه سوال..وقتی خط چشم تتو کردی ظرف جوهر تتو همون که تو انگشتر میزارن اون مشترکه بود؟با برا هرک ...

نه عزیزم یکبارمصرفه 

من چشمم بسته بودولی هی میدیدم یه چیز خیس میزنه تو صورتم گفتم نکنه این برا همه مشترکه چشمامو که باز کردم پرسیدم گفت پنبه با اب مقطر بود 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینو مطمینم  ولی کلا وسواس داریم چکار میشه کرد

سلام گل مهر جون خوبی؟ ببخش وقت عید مزاحمت میشم..ووسواسم و ترسم شدید شده...میگم یه سوال دارم علایم هپاتیت می‌دونی چیه؟؟من امروز معذرت میخام اینو میگم مدفوعم رنگش روشن شد بعد خیلی ترسیدم گوگل زدم گفت علامت هپاتیته..من دو ماه پیش که ناخن کاشتم خون اومد یادته ترسیده بودم.‌اللن میگه لابد هپاتیت گرفتم😥😔

♥️😍♥️
سلام گل مهر جون خوبی؟ ببخش وقت عید مزاحمت میشم..ووسواسم و ترسم شدید شده...میگم یه سوال دارم علایم هپ ...

والله منم خیلی وقتها این رنگی بوده 

بعضی وقتها میشه 

فکر نکنم مشکلی باشه

2738
والله منم خیلی وقتها این رنگی بوده  بعضی وقتها میشه  فکر نکنم مشکلی باشه

سلام گل مهر جون خوبی..سال نو مبارک...گل مهر یه سوال داشتم..قند خون دخترم ۱۳۰بود ناشتا به نظرت زیاده؟؟خیلی ترسیدم

♥️😍♥️
سلام گل مهر جون خوبی..سال نو مبارک...گل مهر یه سوال داشتم..قند خون دخترم ۱۳۰بود ناشتا به نظرت زیاده؟ ...

سلام عزیزم 

دخترت چند سالشه 

توی کوذکان میزان قند با بزرگا فرق داره 

تا ۱۵۰ زده طبیعیه 

2706