2733
2734

بچه ها چند وقت پیش فا ل پاسور بهم گفت یه زنه سبزه پوست واست یه دعایی نوشته ک بختت بسته شه ،امروزم از یه مردی گفتیم یه نفر گفته واسم دعا نوشتن یه سر کتاب باز کن ، اونم گفت اولش ی دعایی نوشتن تو با همه بحث میکنی و دعوا مخصوصا با مادر شوهر و شوهرت گه مگفتیم اصلا مجردم و گفت یه دعایی هم نوشتم ک همه بدگویی کنن ازت باید ۳تا دعا بدم برطرف بشه

به نظرتون چرته؟الکی گفت ک بگیم‌دعا بنویسه پول بدیم؟

چیکار کنم الان من

میخوام بدونی که من عوض شدم ، شایدم یکم عوضی .. اینسری دیگه واقعا اون قلب مهربونمو انداختم جلوی سگا تیکه تیکش کردن ؛ میخوام بدونی که دیگه با موش مردگی بازیاتون خام نمیشم ، دیگه فرصت نمیدم دیگه درک نمیکنم ! دیگه با کوچیک ترین چیز ترکتون میکنم و میرم . الان ی قلب جدید دارم با قانونای جدید .. قانون اول و اخرش اینه که اگه از این قلب رفتی ، دیگه راه برگشتی وجود نداره ! یا الان یا هیچوقت .
نه چرت نیست

چیکار کنم

میخوام بدونی که من عوض شدم ، شایدم یکم عوضی .. اینسری دیگه واقعا اون قلب مهربونمو انداختم جلوی سگا تیکه تیکش کردن ؛ میخوام بدونی که دیگه با موش مردگی بازیاتون خام نمیشم ، دیگه فرصت نمیدم دیگه درک نمیکنم ! دیگه با کوچیک ترین چیز ترکتون میکنم و میرم . الان ی قلب جدید دارم با قانونای جدید .. قانون اول و اخرش اینه که اگه از این قلب رفتی ، دیگه راه برگشتی وجود نداره ! یا الان یا هیچوقت .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۳ بار اذان زنده با صدای بلند تو خونتون پخش شه ، هر دعا و سحری واستون نوشته باشن باطل میشه

مثلا اذان صبح ظهر مغرب ، پشت سر هم ، یا تلوزیون بذار ، یا گوشی باد صبا ، یا خودتون بخونید وقت اذان

بهترین جای ممکن ایستادم...در بهترین زمان....  
۳ بار اذان زنده با صدای بلند تو خونتون پخش شه ، هر دعا و سحری واستون نوشته باشن باطل میشه مثلا ا ...

باشه عزیزم ممنون

2738

دعا ودعانویس چرت نیست تجربش گردم 

من زمان قبل ازدواج باشوهرم که اشنا شده بودیم نزدیک عقد دم بزنگاه سر یچیز مسخره دعوا کردیم قهر  واز هم جداشدیم بعد مادرم خیلی حرص میخورد تابحال اصلا سمت دعانویس نرفته بودیم هزارجا رفت باور کن هیچکدومو قبول نداشت ومیترسید چون خیلی محتاطه ومیخواست طرف جن واینا مداشته باشه وصدردصدکارش قران باشه اخر از پیش یکی برامون دعا گرفت بعد اون ۲هفته بعدش باز رابطمون خوب شد برگشت شوهرم اصلا فکر نمیکردم طلسم شده باشیم اما شده بودیم هیچکس جز چندنفر از اشناوفامیل خبر نداشت اماگویابرامون طلسم کرده بودن متاسفانه وخیلی اون مدت عذاب کشیدیم