2733
2734
عنوان

یه روز معمولی تون چه جوری میگذره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1136 بازدید | 75 پست
خداروشکر که اینطور بوده😘 مشکلات مالی هم خیلی داریم با وجود دوتا فرشته اما بهش گفتم هزاربار دیگم دن ...

انشالله خدا به کسب و کارتون برکت بده و رزق و روزی دوتا فرشته هم برسه 

خوش باشید همیشه 🤗

خدایا شکرت   
انشالله خدا به کسب و کارتون برکت بده و رزق و روزی دوتا فرشته هم برسه  خوش باشید همیشه 🤗

ممنونم عزیزم💚مرسی بابت حرفا و دعای قشنگت برای من😘

ایشالا شما هم کلی حال دلتون بهتر و بهتر از این باشه کلی اتفاق خوب این ماه رقم بخوره براتون و سیل آرامش و آسایش نصیبتون بشه.

الهی آمین☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صبح ساعت ۹ باشگاهم ساعت ۱۱ میرم یچی میخورم بعدم میرم خونه ناهار درست میکنم بعد میرم حموم یکم ارایش و لباس خوب تا شوشو جونم بیادبعدم باهم غذا بخوریمو فیلم ببینیم و یکم خواب بعد میره دنبال کاراش منم ظرفا بشورم 

ساعتا ۹ تا ۱۱ هم شوهرم میره باشگاه بعد میاد شام میخوریمو میخابیم 

برنامه هر روزمون همینه با یکم تغییر😂😂

اینا لوس بازیام بود که کلی دوست دارم🥰رومانتیکام کلی هست.خیییلیه و خیلی کارا میشه کرد واقعا.نگفتم هم ...

وای خدایا به این کارا میگن لوس بازی ... برای همین که اینقدر خیانت میکنن و زندگی ها میپاشه 

امیدوارم زندگی تون همین طوری زیبا و عاشقانه پیش بره من که خیلی خوشم اومد🥲😍

همونی که خیلی نایسه هستم😌
وای خدایا به این کارا میگن لوس بازی ... برای همین که اینقدر خیانت میکنن و زندگی ها میپاشه  امی ...

یعنی بخاطر ابن کارا خیانت میشه😳☹️

مرسی عزیزم همین که گفتی کلی انرژی مثبت بهم دادی😘💚☘️

صبح ساعت ۵ یا ۶ نماز بعدش صبحانه بعدش ۱۰ دقیقه تمرین زبان چینی بعدش خوندن کتابهای درسی و بین اش خوندن مانگا( مانهوا مانها کمیک وبتون) بعدش دیدن سریال و بینش بازی با گوشی یا اهنگ. بعدش نماز و نهار. اگه خسته باشم یکی دو ساعت خواب و اگه نباشم تمرین زبان کره یا هندی یا ژاپنی یا کتاب. بعدش چای  و عصرانه بعدش قران و درس. بعدش ۱۰ دقیقه تمرین چینی بعدش نماز و تلویزیون و شام. بعدش اینترنت. بازی یا خوندن کتاب. خواب .... روز بعدی😐 بعضی وقتها کسل کننده است.

بعضی روزا اشپزی یا کار موقت یا نقاشی و شعر و داستان و طبیعت گردی یا مهمونی. کمتر با دوستام صحبت میکنم بیشتر با خانواده ام صحبت میکنم

🍃تو این دنیا هیچ ثروتی بالاتر از آرامش نیست🍃
2738
یعنی بخاطر ابن کارا خیانت میشه😳☹️ مرسی عزیزم همین که گفتی کلی انرژی مثبت بهم دادی😘💚☘️

نه منظورم اینه همه به اینکه به شوهرشون جواب گویی کنن و قهر کنن و دعوا کنن و این چیزا رو، عادی و درست میدونن برای همینه که اینقدر طلاق و خیانت زیاد شده ولی به عشق و کار های شما میگن لوس بازی ... انگار این مردم عادت ندارن عشق رو ببینن و بهم عشق بورزن و باهم خوب باشن😊

همونی که خیلی نایسه هستم😌
نه منظورم اینه همه به اینکه به شوهرشون جواب گویی کنن و قهر کنن و دعوا کنن و این چیزا رو، عادی و درست ...

اها ببخشید درست متوجه نشدم.قطعا همینطوره.جواب دادن بد گویی دعوا رو بدتر کردن ‌و...همه ی اینا کم کم اثرات مخربی میزاره.تو این پنج سال شاید یه بار بحثمون شد اونم نه دعوا.حقم داشت خیلی فشار روش بود منم متوجه نبودم .این چند مورد جای جواب دادن سرمو جلوش مینداختم پایین و چیزی نمیگفتم.اصلا ربطی به ضعیف بودنم نداره.اونم داد و بیداد نمیکرد اصلا عادی میگفت.سرمو پایین نگه میداشتم و گریم میگرفت نه از رفتارش چون اصلا بد نبود از اینکه شرایطمون خیلیسخت بود.بخدا همون وقت میومد بغلم می‌کرد و میگفت تو آدمو سحر میکنی با رفتار و شخصیتت❤️کلی بعدش میخندیدیم و همه چی بدون دعوا درست میشد.

ارهههه نمیدونم چرا.بخدا سخت نیست اصلا

ساعت ی رب ب شیش بیدار میشم ۶.۴۵ دیقه از خونه میرم بیرون و ۷.۳۰ سرکارم تا ۵ بعدظهر .. ۵ میام اگه خیلی خسته باشم شام ساده میخوریم اگر نه شام درست میکنم بعدم میرم دوش میگیرم شام میخوریمو میخابم

صبح ساعت ۵ بیدار میشم قهوه میخورم ۱ ساعت درس بعد صبحانه اماده میکنم و میخوریم و اتومیکنم لباسام رو بعد حاطر میشم میرم بیمارستان اونجام اول یک ساعت درس میخونم بعدش کارامو میکنم تا ۱ بعد میرم ناهار میخورم بعدش ۲ ساعت خواب بعدش عصر دو ساعتی درس میخونم و کیک و خوراکی برا عصرانه درست میکنم و خونه رو مرتب میکنم و بعدشم شام و بعدشم میخوابم 🙆‍♀️

2706