2737
2734

تـرانا نحف‌‌‌‌‌ُّ بِکـ❓

آیامیرسدروزي که دورت راگرفته باشیم وتوتماشایمان کنی❓

آیا روزی میرسد که تو نشسته باشی و مادورت را بگیریم❓

قصه بی‌سروسامانی ما، قصه‌ی خانه‌ایست که پدر ندارد و هرکس به کار خویش مشغول است…

ما پراکندگان یک خانه‌ی آشفته‌ایم؛ که مجموع می‌شویم درحرارت آغوشت.... 

☘️☘️☘️

آمده بود دیدن امام،

امام از فرموده های رسول خدا صلی الله علیه وآله برایش میگفت؛

...از اینکه هرکس یتیمی  را نگهداری کند خدا حافظش خواهد بود؛از اینکه هرکس یتیمی  را نوازش کند،

به تعداد موهای سر آن یتیم، قصرهای بهشتی نصیبش خواهد شد...

سپس امام عسکری علیه السلام فرمود:

اما یتیم تر از کودک پدر مرده،

کسی است که از امامش  دور افتاده باشد، 

نه راهی به محضر امامش دارد،نه احکام دینش رامیداند...

هدایت چنین کسی،ثوابش مثل بر دامن نشاندن یتیم است.. کسی که او راهدایت کند،دربهشت همنشین ماخواهد بود.1

1📚تفسیر امام عسکری علیه السلام، ص338

دوستان عزیزی که تاپیک رو میخونید اگر دوست داشتین بگین تا تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤️🙌

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

🔴 اثر درخواست هدایت از امام زمان 

🔵 آیت الله جاودان :

🌕 اگر فردی از امام در زمان امامتش طلب هدایت کند، بر امام #واجباست است که وی را هدایت نماید.اکنون ما در زمان امامت حجت بن الحسن قرار داریم و اگر از ایشان بخواهیم که راه را نشان دهد و ما را هدایت نماید، حتما این کار را خواهند کرد

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگر دلتنگی هایمان مخصوص شب‌های جمعه نیست.

روز به روز و لحظه به لحظه دلتنگ  آمدنت هستیم.

آقاجان تنها امید ادامه زندگیمان تپش‌های قلب شماست.

گویی بی قراری دل‌های ما از شوق دیدار شماست

آقا بگو که آمدنت نزدیک است!

آقاجان دیگر ازانتظار نگو ازوصال بگو.

از پایان جمعه‌های  بی تو بگو!

آقاجان بگو که به زودی هدهد صبا خبر از آمدنتان را نوید می‌دهد.

بگو که می‌آیی و مرهم دل‌های شکسته و خسته‌ی ما می‌شوی.

بگو که دیگر غریب نیستیم. 

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
2728

❤️❤️❤️ 

گاهي اگر با ماه صحبت كرده باشي

یابن الحسن..ازما اگرپیشش شکایت کرده باشی

گاهي اگر در چاه مانند پدر آه  اندوه مادر را حکایت کرده باشی 

گاهي اگر زير درختان مدينه   بعد زیارت استراحت کرده باشی 

گاهي اگر بعد از وضو مكثي كني تا آیینه یی را غرق حیرت کرده باشی 

حتي اگر بي آن كه مشتاقان بدانند گاهی نمازی را امامت کرده باشی 

يا در لباس ناشناسي در شب قدر  از خود حدیث روایت کرده باشی 

يا در ميان كوچه هاي تنگ و خسته نان و پنیر عشق قسمت کرده باشی 

پس بوده يي و هستي و مي آيي از راه   تا حق دلهارا رعایت کرده باشی 

تو حاظری بی آن که غیبت کرده باشی...

@mahman11

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️

ترک گناه  همیشه شق القمر و سخت نیست 

بعضی وقتا

ترک گناه یعنی یه آنفالو کردن ساده..... 

به امتحانش می ارزه😉

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
2738

🍃•°

امام زمان علیه السلام :

در‌حق‌یکدیگر‌استغفار کنید،

اگرطلب‌مغفرت‌و‌آمرزشِ‌برخى‌ازشما 

براى‌یكديگرنبود 

تمام‌اهل‌زمين‌هلاك‌می‌گشتند 🥀

📚 دلائل‌الامامة،ص۲۹۷

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

🌸 حضرت امام باقر علیه السلام 🌸

🌷 کسي که بمیرد درحالیکه معرفت به امامش داشته باشد ضرری به او نمی‌رسد چه ظهور امام  زودتر واقع شود یا دیرتر. چنین شخصی مانند کسی است که در خیمه امام‌ همراه آن حضرت باشد. 

📕 الکافی جلد ۱، ص ۳۷۲

🌹 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ 🌹

🌺🌷🌹

🌷 اَللّهُـمَّ عَجـِّـل لِوَلیِّـکَ الفَــرَج

یا صاحب الزمان بابای خوبم ❤️

درست است که وقتی تو بیایی اوضاع همه ی مردم خوب میشود اما.. 

همه تو را می خواهند 

تا اوضاعشان خوب شود... ❗️

ای خوب من!

آیا کسی هست که تو را

فقط به خاطر اوضاعِ خودت بخواهد ❓فقط به عشق تو، فرج تو، 

خشنودی تو، پایان غمهای تو، راحتیِ تو و....

💫اللهم عجل لولیک الفرج الساعه 💫

🌱زمانه عجیبی است

برخی مردمان امام گذشته را عاشقند؛

نه امام حاضر  را...

میدانی چرا؟

امام گذشته را هرگونه بخواهند تفسیر می کنند

اما امام حاضر را باید فرمان برند!

و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند...

🔹تمام هراسم این است در همان باشکوهْ لحظه‌ای که ؛

قرار است تـو که | تمام جان کعبه ای | ...

در کنارش بایستی 

و از همانجا

سرنوشت تاریخ را عوض کنی!!

💚 *مولای غریبم مهدی جان*

آیا... 

من درخیل کسانی که به یاریشان امیدواری هستم....❓

یا تماشاچی ام.... 

شبیه به خیلی ها!!

*#روزی 1سااعت برای درصف یاران امام زمان بودن تلاش می‌کنیم ❓

#او منتظر ماســـتــ

یک ࢪوز می‌افتد ..

آن انتخاب خوب را میگویم ...

من به افتادنی که برخواستن اوست ایمان دارم.. 

هر لحظه، هر روز، هر جمعه.. 

السَّلاَمُ علیک یامولانایاصاحب الزمان.. .❤️

#اللھم‌عجل‌لولیڪ‌الفرج

⁉️چه کنیم امام زمان (عجل الله فرجه) ما را دوست داشته باشد؟

🚨 نیازی به کارهای سخت و عجیب و غریب نیست.

👈🏻انسان ابتدا باید واجباتش را انجام دهد.در مرحله بعد باید تمام تلاشش را در ترک همه گناهان انجام دهد،هر وقت گناهی صورت گرفت سریع توبه کند و عزم کند دیگر سراغ آن کار نرود.حتی اگر دوباره تکرار کرد باز هم توبه کند و هیچ وقت نباید از توبه کردن خسته شد، سپس در ادای حق الله و حق الناس کوشش کند.

#اللهم_عجل_لولیڪ_الفرج‍ 

تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️
2706