2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخه چرا منی که تو خطر زایمان زودرس بودم حالا تایمم داره پر میشه و زایمان نمیکنم😐😭

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
اخه چرا منی که تو خطر زایمان زودرس بودم حالا تایمم داره پر میشه و زایمان نمیکنم😐😭

ب بچت خوش گذشته اون تو🤣🤣

و کاش زندگی بی رحم ما هم مثل کافه ی پاپا سالیوان آنقدر زیبا بود..:) حالا بهم بگو این دلتنگی برای تو چه رنگیه؟ "

آخه چرا واقعا بعضیا اصلا درک نمیکنن 

یاد گرفتم هر آدمی انسان نیست ... دلم تنگ میشه ولی لیاقت نداری ...کینه تاریخ انقضا نداره ... ما که داستانو میدونیم تو خالیتو ببند ... من شروع کننده بدی نیستم ولی بدی ببینم بد تمومش میکنم ... خوب باشی تا ته راهش هستم ... تو شادیامون همه هستن تو غمامون کی موند!؟(: اشک تو تنهاییات یعنی حرفایی که نمیتونی به هیچکی بزنی ... من اگه قرار بود همه رو ببخشم که آدم نمی‌شدم (خدا می‌شدم) کینه ای نیستم ولی آلزایمر هم ندارم بعضی وقتا بعضی (آدما) با یه (حرکت) یا یه (حرف) خودشونو برای (همیشه) از چشمت میندازن دارم یاد میگیرم به هر کسی به اندازه لیاقتش بها بدم نه به اندازه (دلم)
2738
ب بچت خوش گذشته اون تو🤣🤣

مغزم پوکید بخدا ن انقباض دارم ن لک چن روزه یکم درد دارم ولی کافی نیس پیاده‌روی ورزش هرکار بگی کردم نمیشه دودل شدم برم سزارین 😭😭

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡

اخه چرا نمیمیرم😶

(خدا جونم شرمنده بازم شکرتتت به خاطر تمام نعماتت این حرفام فاکتور بگیرو گوش نده بزار پای حماقتو انسان بودنم )

میدونم خود درگیری مزمن دارم لازم به ریپ زدن نی😒😒

مغزم پوکید بخدا ن انقباض دارم ن لک چن روزه یکم درد دارم ولی کافی نیس پیاده‌روی ورزش هرکار بگی کردم ن ...

ایشالا همین روزا صحیح و سالم کوچولوت میاد بغلت

و کاش زندگی بی رحم ما هم مثل کافه ی پاپا سالیوان آنقدر زیبا بود..:) حالا بهم بگو این دلتنگی برای تو چه رنگیه؟ "
ایشالا همین روزا صحیح و سالم کوچولوت میاد بغلت

ایشالله همین امشب🥺مرسی

2706