دکتر هیچ وقت بیکار نمیشه دختر این که زیرآبمو زده سیده من این شب جمعه  از حضرت زهرا میخوام دهن ه ...

اگه خواستین کسی ازتون دوربشه ونبینیدش میتونین سوره کوثر رو ۷بار بخونی وتوی ذهنت تجسمش کنی وبهش فوت کنه 

اینو انجام ندادم فقط شنیدمش

آنچه قسمت توست؛ازکنارت نخوادگذشت...:)
همونا جداشن باز شوهر میکنن😶😂

خدا میدونه متاهلی پس چقدر بهشون خوش میگذره 😁

اول اینکه لطفاً همین الان بخند 😊                                   و دوم اینکه لطفاً یه صلوات برای ظهور امام زمان(عجل) بفرست 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید داخل یه تاپیک دیگه بودم خوب اول اینکه امشب شب جمعه هستش میتونین نماز شب بخونین وسوره ح ...

سلام ایه ۱۳۱و۱۳۲ سوره طه نوشتی خواستگاراومدخودت ردکردی؟برامن خواستگاراومد۶روزپیش ولی هیچ خبری نگرفتن  ذهنم درگیره چرادیگه خبری ازشون نشد خواستم ببینم توخودت جواب کردی؟اخه من ردنکردم اونادیگه پیگیرنشدن

من فقط وفقط بخاط این از این تاپیکا میزارم چون خودم دخترای مجرد سن بالا رو دیدم اطرافم وواقعا براشون ...

سلام من همه راه ها رو رفتم ولی نیست خدا و دین و پیغمبر رو زیر سوال بردم بخدا اصلا انگار خدا منو نمیبینه😞🥺

2731
ببخشید داخل یه تاپیک دیگه بودم خوب اول اینکه امشب شب جمعه هستش میتونین نماز شب بخونین وسوره ح ...

یعنی این سوره ها بعد نماز شب بخونیم 

خدایاشکرت که هوامو داری شکرت که معجزه وار حاجتمو دادی ممنون بابت عیدی که بهم دادی😍😍😍 خدایاشکرت برای برگشتن عشقم ودرست شدن کارا ازدواجمون 😍😍😍😍😍خدایا شکرت خدایا شکرت
سلام ایه ۱۳۱و۱۳۲ سوره طه نوشتی خواستگاراومدخودت ردکردی؟برامن خواستگاراومد۶روزپیش ولی هیچ خبری نگرفتن ...

سلام ببخشید تازه امدم سایت پیامتو دیدم 

آره نوشتمش بعد خواستگار امد

سلام مرسی جواب دادی برامن خواستگاراومد ردنکردم ولی دیگه نیومدن،چکارکنم حداقل خواستگاربعدی بیاد یک هف ...

خوب همین آیه هارو که نوشتم بنویسشون 

سوره طه هم شنیدم بخونی خوبه