2410
2553
عنوان

داستان کامل فوت عشقم شب خاستگاریمون(از قبل تایپ شده)

| مشاهده متن کامل بحث + 470123 بازدید | 332 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خدا ب دلتون آرامش بده

خدا خودش مواظب دل تک تکتون باشه یوقت کوچکترین آسیب روحی نبینه

آمین 💜

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   

نفری دو صلوات برام بفرستین یه خواستگار خوب بیاد

برای مرخص شدن نی نی یک روزه ما از بیمارستان یه حمد میخونی؟....ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ...👣 کاشکی دنیا یادش بره مارو ، نبینیم طلوع آفتاب رو🖤...اسکار غم انگیز ترین حس هم میرسه به اینکه بهترین آدم زندگیت میشه بدترین تجربه ی عمرت...☠️ ساکنان دریا پس از مدتی صدای امواج را نمی شنوند؛ چه تلخ است قصه ی عادت.....🖤🌊 ....یه حمد برای شفای کوچولومون بخونید...کاربر روح_آنابل۲ هستم ترکوندنم😏
2714

3

من دیگه ندیدمش تا دو ساله پیش. یعنی 19 سالگی من و 25 سالگی اون. 

من تازه کلاسای کنکورم برمیگشتم که یه روز نوید و ماهان اومدن خونمون. 

اون روز بعد 4،5سال دیدمش.میتونستم با طمینان کامل بگم زیباییش 10 برابر شده بود و کاملا شبیه مردای پخته رفتار میکرد. بمیرم الهی براش انقد با حیا بود که مستقیم تو چشام نگا نمیکرد. 

تا چند وقت بعدش که انقد فکر و ذهنم درگیرش شده بود به داداشم گفتم. منو داداشم خیلی باهم صمیمی ایم. از بچگی هر چی میشد یا تو دلم بود بهش میگفتم.اون موقع کراش مراش مد نبود بهش گفتم از ماهان خوشم میاد.خندش گرفته بود پون قبلش همینو ماهان گفت ولی نوید بهش گفت نه بابا نگار میخواد وکیل شه اصلا فکر ازدواج نیست.اون شب از ذوق تا صبحش خوابم نبرده بود. دلم میخواس جیغ بزنم از خوشحالی. 

داداش منم انقد خنگ(شاید هم صمیمی)بود که فرداش رفت همه چیو گذاشت کف دست ماهان😂😭تمام تعریفایی که من از ماهان کردم همه و همه🙈

ماه نمیدمد مگر با یاد چشمان او... 🖤💫 
2706