2726

سلام بچه ها 

ی مسئله ای ذهنمو درگیر کرد گفتم نظرشماام بپرسم ی خواستگار دارم تو مرحله آشایی هستیم 

ادم خوبیه 

اخلاقش شبیه خودمه ترکن ولی تعصبی 

باهم دوبار بیرونم رفتیم دقت کردم دیدم ک ازاونا نیست ک به کسی نگاه کنه ازرفتارش مشخصه. حال مامانمو پرسید گفتم خوبه ممنون تو آشپزخونست گفت میشه عکسشو ببینم منم با حرفمو رک باخنده گفتم گفتم ن حجاب نداره گفت ی نظر حلاله مادر زنمه منم گفتم هنوزنشده وشوهرش راضی نیست 

گفت باشه

اما الان نمیدونم باید ناراحت بشم یا ن ی حس نمیدونم اسم چیه شاید بد گرفتم شما بودید ناراحت میشدید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعوا راه ننداز ولی زیر نظر بگیر همچین چیزیو ببین از چه بابت گفته

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
2728

😐😂 نمیدونم تعجب کنم یا نه 

ولی عکس مادرزن خواستن خیلی عجیبه😯

به خدا گفتم :بیا جهان را قسمت کنیم آسمان مال من،ابر هاش مال تو دریامال من،موج هاش مال تو ماه مال من،خورشیدمال تو، خداخندید گفت: بندگی کن.. همه دنیا مال تو..من هم مال تو

ولا ادم ناخوداگاه فکرش سمت چیزای منفی میره

من بودم بدبین میشدم تو مرحله اشنایی و نامزدی بدبین باش چکن فرصت داری تمومش کنی و بعد از عقد دیدتو مثبت کن بگذر تا میشه حلش کن

درست وقتی که دکترا ناامیدمون کرده بودن خدا گل پسری رو به ما هدیه داد❤

حس بدی گرفتم برای عجیب اومد چون ی بارم گفته بود من همینو گفتم بازم گفت دیگه این شکلی گفتم 

درظاهروجوری ک رفتارشو دیدم اونجورادم منفی نبود اصلا نگاه نمیکردم به کسی ولی این عجیبه برام

ببین خیلی مهم نیست

ولی بنظرم شاید حرفی نداشته اونو گقته

کلا خیلی جالب نبود

اگر مقیدی بیشتر دقت کن رو این مسائل

کلا جالب نبود حرفش ولی بی منظور بوده حتما

نظرم اینو مستقیم به روش نیار و چندتا چیز مثل این جلو پاش بزار و ببین چی میشه

ای خدای باعطای با وفا **رحم کن بر عمر رفته در جفا
2706