2726

دیابت دارم تو رژیمم،بابام هم که فوت شدن دیگه مثل قبلنا نمیتونم غذا بخورم یا میخورم حالم بد میشه بالا میارم امروز رفتم سونو دکتر سونو گفتن وزن بچه خیلی کمه۲کیلو سیصد گرم ،دوشنبه نوبت دکترمه کسی بوده وزن بچه اش کم باشه آخه سزارینی هستم قرار بود دکترم تو ۳۸هفته سزارینم کنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گوشت آب‌پز بخور چون دیابت داری. و آجیل 

خداوندا مرا ببخش به خاطر تمام گله هایم.به خاطر درهایی کوبیدم و هیچ کدام در خانه تو نبودند. به خاطر تمام لحظه هایی که بامن بودی و من فکر کردم که تنها هستم.مرا ببخش

روزی دوتا مولتی بخور

پودر لیدی میل

کله پاچه

کباب 

جوجه

بستنی

۴ مغز

عدسی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

کله پاچه و دلستر و بستنی خامه ای و مغزیجات و ماهیچه و کباب بخور.

روزی ۳۰ گرم اضافه میکنه.

فکر نکنید تازه واردما این کاربری سوممه😁کاربری اولم به نام تمشک برای سال ۹۳ یا۹۴.کاربری دومم  ooooli. متاسفانه یه بار گوشی رو ریست کردم و تاماااااام.همه رمزام پرید.منم که حافظه رمزم اصلا خوب نیست و گیج میزنه نتونستم کاربری هام رو برگردونم.

تو هفته ۳۶ وزن بچه بین ۱.۹۰۰ تا۲.۶۰۰ طبیعیه و زیر این عدد کمبود وزن حساب میشه... 

تو هفته ۳۸ وزنش بین ۲.۸۰۰ تا۴کیلو میشه

درکل نگران نباش باهر وزنی ک باشه بعد زایمان بهش خوب برس رشدشو میکنه

روزی دوتا مولتی بخور پودر لیدی میل کله پاچه کباب  جوجه بستنی ۴ مغز عدسی

مولتی ویتامین اصلا نخوردم برا همین هیچ وزنی اضاف نکردم از ترس اینکه گشنم نشه و زیاد چیزی نخورم

2706