2737
2734

پریودام منظمه در حد۵،۶روز عقب یا جلو میشه فقط که گفتن تا ۷روز مشکلی نیست

من بخاطر عفونت قارچی مراجعه کردم ولی برام سونوگرافی کلیه نوشت بعد از اون فقط چندتا آمپول ب کمپلکس داد که زدم با یه بسته کامل قرص مدروفم۵

این قرص برای چیه کسی سر در میاره یا استفاده کرده؟

بعدم روش نوشته ده روز بعد از پاکی شبی ۲عدد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا؟اخه پیش یه دکتر زنان هم قبلا رفته بودم اون گفت تا ۷روز مشکلی نیست پس میخورم قرص رو.ممنون

دکتر منک اینجوری گفت.اره ایشالا منظم تربشه.اگه حامله هم بشی این قرص خوبه.مدلش اینه که اگه حامله بشی مواظب جنینه اگه نباشی هم که پریود میشی حداکثرش تا۲هفته بعد قطع آخرین قرص.

منم ی مادرم فقط فرقم اینه منتظره  بچمم♥️خدایا خودت یه نگاهی به زندگیمون بنداز. یک عدد مامان منتظر
2738
دکتر منک اینجوری گفت.اره ایشالا منظم تربشه.اگه حامله هم بشی این قرص خوبه.مدلش اینه که اگه حامله بشی ...

عزیزم انشالله هرچی زودتر دامنت سبزبشه ب حق فاطمه ی زهرا 

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
شبی دوتا رو باهم بخورم؟یا بین خوردنشون فاصله باشه؟ این رو قرص برام نوشت ده شب بعد از پاکی

باهم و بنظرم کل ده شب سر ی ساعت بخور،من قرصهای هورمونی رو اینجوری میخورم بهتره.

منم ی مادرم فقط فرقم اینه منتظره  بچمم♥️خدایا خودت یه نگاهی به زندگیمون بنداز. یک عدد مامان منتظر
عزیزم انشالله هرچی زودتر دامنت سبزبشه ب حق فاطمه ی زهرا 

قربونت بشم ممنونم که صبحم با دعای شما شروع شد🙏♥️😍خدا نی نی شمارو هم براتون حفظش کنه

2706