2733
2734
عنوان

مادرشوهرم میگه باید خرج زندگی خواهر شوهرمو بدم…..

| مشاهده متن کامل بحث + 1666 بازدید | 74 پست
کمک خوبه ثوابه ولی کمکی که تبدیل به وظیفه شخ خیلی بده

کمک به مستحقش نه ادم مفت خور.الان ایشون‌کمک بهش حرامه چون همسرش خ‌ابیده از بقیه تیغ میزنه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به شوهرت بگو اگر خواهرت تنها بود و همسری نداشت وظیفته باید بدی 

اما متاسفانه خواهرت شوهرش رو بیشتر از تو دوست داره همین داد و بیداد رو سر شوهرش بزنه چرا فقط اعصاب اون دوتا پیرزن پیرمرد رو بهم بریزه ک اونا هم فشارش رو رو روی زندگی من و تو بیارن؟ (اینجا یعنی من با خونوادت هیچ مشکلی ندازم حتی نگران مامان بابات هم هستم) از طرفی اگر مامان بابات فشار بیارن یعنی تو فقط ماشین پولسازی هستی... این منو دلگیر میکنه توهم جوونی تو هم ارزو داری. بگو شوهرش هم تو دلش میگه هم زن گرفتم هم پدر و برادرش رو غلام و نوکر خود بچه هام. 

واقعا این آدم ها از کجا پیدا میشن این قدر وقیح 

از الان جلوشون در نیای تا آخر باید ب خاطرشون عذاب بکشی

مردی ک خودش خانوداه داره دیگه هیچ وظیفه ای نداره ب غیر خانوداه خودش برای کسی خرج کنه می خواد خواهرش باشه یا برادرش خواهر شوهرت خیلی نارحته می تونه بره طلاق بگیره بعد بره با یکی ک خرجی میده عروسی کنه اینکه خرجی نداره مشکل اونه خودش بایدب فکر چاره باشه خیلی سختشه بره سرکار زنه 

خدا با من است 🙌🌹
2728
مممونم میدونم حق داری خب منم ن بودم نمیذاشتم ولی داداش من دلش سنگه مجرده هنوز چندبار پیشش گفتم برنج ...

خدادحمتشون کنه خرجتون الان از کجاس سرکار میرید یا شوهر خدابیامرزتون حقوق داشتن؟؟

حالا تو هم اینقدر خودتو نبر تو حساب کتاب زندگی بعدا پشیمون میشی... زن باید زنانگیش رو حفظ کنه من حتی گاهی میشه نمیدونم پول پیش خونه چقدر شده😅 تا چند ماه پیش حدودی میدونستم حقوق شوهرم چقدره!

مدیر ساختمونمون خانمه میخواست برای شارژ با من ارتباط بگیره گفتم من سرم تو حساب کتاب نیست با همسرم صحبت کنید😆 البته هم اون خانم خیلی متشخصه هم همسرم خیلی معتقده خیالم راحته.

اوایل داشتم همه چیز رو مدیریت میکردم دیدم خیلی داره بهم فشار میاد

شما هم همش تریپ جمع کردن برندار برای اینکه پول تو دستش نمونه خرج کن (البته اصراف نکن) هم ارج و قربت حفظ میشه هم شوهرت به جمع کردن عادت نمیکنه.

به قول یه بنده خدا تو بیست سالگی دوسال از زندگی لذت ببری بهتره تا تو ۵۰ سالگی چندین سااااال

اینا تجربه ۷ سال زندگی مشترک منه

ب شرهرت بگو باید اون قپدری تو زندگی پسنداز کنه قرار شد هر وقت بچه دار شید تو رفاه کامل زندگی کنن 

این خرج ها حق اون ها است چقدر خوب ک همه چی ب نام خودت زدی وگرنه معلوم نبود فردا اون خواهرشوهر آوار زندگی اونا رو هم از دستتون دربیاره 

خدا با من است 🙌🌹

خداروشکر که میگی شوهرت کمکش نمیکنه 

یه کار برا جفتشون پیدا کن اگه میتونی یا مثلا بگو تو دیوار این کارو میخواستم برا تو خوبه هااا 

اگرم دیدی داره بیخ پیدا میکنه برو با شوهر خواهرشوهرت بگو جمع کن خودتوووو😂

2738
خدادحمتشون کنه خرجتون الان از کجاس سرکار میرید یا شوهر خدابیامرزتون حقوق داشتن؟؟

ممنونم عزیز نه بچه کوچیک دارم سر کار نمیتونم برم متاسفانه بله مستمری میگیرم ولی چون قسط وبدهی داریم همش میره به قسطها 

5میلیون مستمری  میگیرم هفتونیم میلیون ماهانه قسط داریم چند میلیون هم بدهی دستی داریم دوسال بگذره یه کم راحت میشم 😭

ممنونم عزیز نه بچه کوچیک دارم سر کار نمیتونم برم متاسفانه بله مستمری میگیرم ولی چون قسط وبدهی داریم ...

کسی نزدیکت نیست پیشش بذاری سرکار بری یا کار هنری بلدی تو خونه مثلا ترشی خونگی ..هرچی درست کنی تا دو سال بگذره

کسی نزدیکت نیست پیشش بذاری سرکار بری یا کار هنری بلدی تو خونه مثلا ترشی خونگی ..هرچی درست کنی تا دو ...

نه متاسفانه جایی نمیمونه بعده فوت باباش شوکه شده چسبیده به من هم کسی روندارم بذارم مادر شوهرم چند ساله فوت کرده این یکی ناتنیه اونم مریضخ خودشو همون جمع میکنه  نه از بدبختی هیچی هم بلد نیستم دیپلم دارم  

نه متاسفانه جایی نمیمونه بعده فوت باباش شوکه شده چسبیده به من هم کسی روندارم بذارم مادر شوهرم چند سا ...

بچه دوساله چطوری شوکه شده یعنی چیزی از مرگ نمیدونه که میگفتید رفته مسافرت میاد تاکمی بزرگ تر میشد

بچه دوساله چطوری شوکه شده یعنی چیزی از مرگ نمیدونه که میگفتید رفته مسافرت میاد تاکمی بزرگ تر میشد

عزیزم میریم سر مزارش عکس همسرم  سرمزارشه گریه میکنیم میبینه ما ترک هستیم به ترکی میگه بابا ٱول یعنی بابام مرده ماشالله خیلی تیزه همه چیرو میدونه

عزیزم میریم سر مزارش عکس همسرم  سرمزارشه گریه میکنیم میبینه ما ترک هستیم به ترکی میگه بابا ٱول ...

خدارحمتش کنه ای کاش شرایط داشتید بچه رو نمیبردید ... دیدن قبر و کلا قبرستون رفتن برای بچه خوب نیست... چقدر سخته دلم برا بچتون کباب شد گریم گرفت.. 

خدارحمتش کنه ای کاش شرایط داشتید بچه رو نمیبردید ... دیدن قبر و کلا قبرستون رفتن برای بچه خوب نیست.. ...

نمنونن خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه نمیشه عزیزم جایی ندارم بزارم برم سرمزار چاره ای ندارم انشالله دلتون همیشه شاد باشه عزیزم 

2706