2726

مادرشوهرم کلا با من مشکلی نداره همه ی ناراحتی  و مشکلش اینه که از وقتی من اومدم 

من اجازه نمیدم شوهرم خرج خونه ی خواهر شوهرمو بده

به هر حال ما تازه ازدواج کردیم خودمون نیاز داریم به پولمون 

من از خودم و خرجام میزنم که شوهرم بتونه بیشتر پس انداز کنه و یه پولی دستمون بیاد برای عروسی ما خودمون خیلی خرجا در پیش داریم چرا باید شوهر من خرج زندگی خواهرشو بده

خواهرش دو تا دختر داره 

یکیش ۱۴ سالشه 

یکیش ۴ سالشه

شوهرش هم هست ولی شوهرش ۶ ساله تقریبا سر کار نمیره و حتی تا سه سال پیش شوهر من خرج خورد و خوراک و لباسشونو میداد

چون خواهرش بود دلش براش میسوخت . خواهرش همیشه داد میزنه پول نداریم نداریم

گفتم اگه ندارین به شوهرت بگو بره سر کار ،شوهر منم داره زحمت میکشه تا یه لقمه  نون‌ در بیاره 

الان خواهرش از من متنفره میگه وقتی تو اومدی نمیزاری داداشم خرج مارو بده

بنظر شما الان حق با کیه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

افرین گلم کار درستی کردی شوهرتو سفت بچسب قشنگ بکشش سمت خودت بحرفت باشه اصلاام نزار کمک کنه اگه شوهرنداشت اره گناه داشت شوهر خودش بره کارکنه. توام همش به شوهرت از پس اندازو پیشرفت بگو که یوقت یواشکی کمک نکنه

چرا سر کار نمیرن جفتشون

واقعا برای منم سواله

شوهرش که هر جا میرفت کار کنه ۳ روز بیشتر دووم نمیاره

خودشم که هر وقت پول بخواد به داداشاش میگه

الان چند بار شوهرم گفت ندارم بدم بهت ، ناراحت شدن و قهر کردن و همه چیزو از چشم من میبینن

حق با تو چقدر پررو شده مگه شوهرت زاییدتش یا گرفتتش که بخاد تاوان بده🙄

منم همینو میگم

گفتم به ما چه که تو بخوای خرج خونه اونارو بدی

سوهرش تو خونه بخوابه 

اونوقت تو  توی سرما و گرما تو خطر باشی 

تا الانم هر چی دادی حلالشون

از این به بعد خبری نیست

افرین گلم کار درستی کردی شوهرتو سفت بچسب قشنگ بکشش سمت خودت بحرفت باشه اصلاام نزار کمک کنه اگه شوهرن ...

میترسم خیلی سخت بگیرم بهش یواشکی بکنه

یا بهم دروغ بگه

ولی معمولا حساباش دست منه فکر نکنم اینکارو بکنه

ایندفعه ک گفت بنظرم بهش پیشنهاد بدین برگرده خونه مادرش حداقل خرج شوهرش کم بشه

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2706