2726

ازخانواده شانس نداشتم نه مادری که دلسوزم باش نه پدری که بفکرمون ازهیجی شانس نداشتم اطرافیانم یه مشت ادم که فقط دلم میخاد ازشون فاصله بگیرم

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

آدما جوری شدن فقط باید فاصله گرفت ازشون

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آدما جوری شدن فقط باید فاصله گرفت ازشون

میخام ازشون فاصله بگیرم نمیدونم چطور وچیکار‌کنم

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
2728
متاهلی؟؟

نه گلم مجردم

منم دقیقا همیشه از وقتی ازدواج کردم گریه میکنم چون فقط غم و غصه دارم کاش برگردم عقب هیچ وقت ازدواج ن ...

چراعزیزدلم مشکلت چیه من دوست دارم ازدواج کنم میگم شاید مشکلاتم کمتر بش

میخام ازشون فاصله بگیرم نمیدونم چطور وچیکار‌کنم

خطتت رو عوض کن

تحویلشون نگیر

بی توجه باش

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

یاد دوستم افتادم اونم همیشه از دست خانوادش شاکی بود همیشه دلداریش میدادم که تحمل کن ی روزی میری راحت میشی زد و ازدواج کرد که ای کاش نمی‌کرد شوهره بدتر از همه 🥺 دلم براش آتیشه بخدا.... ایشالا خدا بهترین و نصیبت کنه اسی اما بخاطر رهایی از این شرایط بی گدار به آب نزن 

چراعزیزدلم مشکلت چیه من دوست دارم ازدواج کنم میگم شاید مشکلاتم کمتر بش

شوهرم بد دهنه تو دعوا همش فوش میده سر کوچکترین موضوعی امشب منو بست به فوش هرچی خواست بهم گفت فقط نشستم بی صدا گریه کردم 

از من میشنوی هیچ وقت خودت و گرفتار شوهر نکن همش عذابه خانواده آدم هرچی باشن بازن بهتر از پسر مردم هس ...

اینکه بله امامجبورم عزیزم شاید تنها راه نجاتم ازاین زندگی لعنتی ازدواج نه بهم اجازه جایی رفتن میدن نه درس خوندن نه سرکاررفتن فقط زندانیم

یاد دوستم افتادم اونم همیشه از دست خانوادش شاکی بود همیشه دلداریش میدادم که تحمل کن ی روزی میری راحت ...

مرسی عزیز دلم سعی میکنم بی گداربه اب نزنم وبادقت باش اماچه کنم که زندگیم واقعاسخت

شوهرم بد دهنه تو دعوا همش فوش میده سر کوچکترین موضوعی امشب منو بست به فوش هرچی خواست بهم گفت فقط نشس ...

الهی چرااخه همیشه مادخترامظلومیم هرچیم بش مادختریم وبی پناه

الهی چرااخه همیشه مادخترامظلومیم هرچیم بش مادختریم وبی پناه

دقیقاااا کاش ماهم مثل پسرا بودیم فقط افسوس دوران مجردیم میخورم که نتونستم درست لذتشو ببرم کاش هیچ وقت شوهر نمیکردم

2706