2726

من هیچ کس تو زندگیم نیس ولی توی دانشگاه طوریه که همه فک میکنن من نامزد و حداقل دوس پسر دارم به دلیل 

۱.خیلی با تلفن حرف میزنم و اتفاقا دیدم ک یه پسرا ک روم کراشه خیلی حواسش ب تلفنام هست

۲.ی حلقه توی دست راستم کردم ک ۳.۴ بار دخترا ازم پرسیدن نامزدی؟

۳.خیلی بی حاشیه ک سنگینم با پسرا جوری ک انگار به یکی تعهد دارم و قششششنگ متوجه میشم که پسرا حریم نگه می‌دارند

۴.وقتی یکی یکم بام صمیمی بشه سریع میزنم تو ذوقش ولی مودبانه جوری ک طرف میگه این حتما یکیو داره

۵.حتی به پسرا نگاهم نمیکنم یا خیلی کمتر از بقیه دخترا نگاه میکنم و ارتباط میگیرم

۶.تو پروفایلم عکس خودمو گذاشتم و اونجا توی دست چپم حلقه اس مثل متاهلا و دیگه این مث ی تیر آخره که من نامزد دارم 

.قبل از دانشگاه به خودم گفتم من هرررگز با همکلاسی دوس نمیشم چون۴ سال چش تو چشیم اگه کات کردیم دلیل رفتارام و حلقه ام همینه ولی الان ی پسر خوب و جنتلمن روم کراشه و می‌ترسه چن بار تالا چراغ سبز نشون داده ولی من زدم تو ذوقش البته وافعا هم نمیخوام باهاش باشم ولی کلا میخوام بدونم کارام درسته یا زیاده رویه؟حلقه رو در بیارم؟البته دست راستمه

بذار

لطفاً برای نی نی دار شدنم یه صلوات میفرستی😘⁦❤️⁩ تاریخ شروع رژیم 21خرداد ،وزن اول82وزن فعلی65😍🥰هدف65🥳من با کم کردن وزنم باردار میشم و نیازی به روش های کمک باروری ندارم🤰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2706