2703
2553

برای شفای فاطمه ام یدونه حمد بخونه ممنونم خواهرا.امیدوارم هیچکس به اندازه من عاجز نمونه 

💔💔💔

ایشالا دخترت شفابگیره چله دعامشلول انجام بده براش 

پسرداییم ۶ماهش بود مشکل قلبی وریوی داشت ازوقتی دنیااومده بود کروناهم گرفته بود بشپدت مریض بود دکترا گفتن نمیمونه یه خانومه تومحلمون نفس پاکی داره ختم وچله انجام میده زن داییم گف ی چله چیزی برا بچم انجام بده ک ایشالا زودخوب شه خداازم نگیره بعد کلی دوا درمون باردارشده بود اخه دیگ اونم این چله رو گرفته بود برا ش خداروشکر بخیرگذشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فقط یک سؤال از شما دارم. این خونواده‌ای که میگید کاملاً در جریان مشکلات فعلی شما و دخترتون بو ...

کامل نه 

ولی بگمم بی خبر بودن دروغ گفتم 

یه چیزایی میدونن 

و اینکه در جریانن پنج ساله درگیر مشکلات این بچه ایم 

میدونن چقدر زجر کشیدیم و التما س خدا کردیم نا دو قدم راه بره 

💔💔💔
2456
کامل نه  ولی بگمم بی خبر بودن دروغ گفتم  یه چیزایی میدونن  و اینکه در جریانن پنج س ...

امیدارم هرچه زودتر ثمره زحمات و صبوریاتونو ببینید.

به عنوان شخصی که از دور دارم به قضیه نگاه میکنم ظاهراً شما یه مقدار زیادی حساس شدی رو این قضیه، به خاطر همین فکر کردین اونا خدایی نکرده طعنه زدن بهتون.

به نظرم بی‌منظور و طبق عادت گفتن اون جملات رو و هیچ منظوری نداشتن.

درک ناقص از وضعیت شما هم کم تأثیر نداره.

ممکنه واقعاً ندونن چطوره وضعیتتون و سرسری گرفته باشن.

امیدارم هرچه زودتر ثمره زحمات و صبوریاتونو ببینید. به عنوان شخصی که از دور دارم به قضیه نگاه میکنم ...

ممنون عزیزم 

خودمم هرچقدر میخوام از بعد خوب به قضیه نگاه کنم هی بگم بابا منظور نداشتن ولی واقعا نمیتونم 

طرز نگاهشون 

یکبار نبود بگم یکباره 

چندین و چند بار 

و مادر همون شخص که من خونشون مهمون بودم همش دنبال نذری و ایناست برای شفای بچم 😭😭😭😭😭مگه میشه دخترش بی اطلاع باشه 

البته خودشم در جریانه 😭😭😭متاسفانه از همون سن کم این خانواده مایه عذاب من شده 

💔💔💔
ممنون عزیزم  خودمم هرچقدر میخوام از بعد خوب به قضیه نگاه کنم هی بگم بابا منظور نداشتن ولی واقع ...

عزیزکم

شاید واقعاً خیرخواه باشن و بی‌منظور باشه رفتار و گفتارشون...

میدونم‌ سخته واسه شما

نباشه عجیبه...

حق دارید.

ولی بهتره به چیزای خوب

به روزی که قراره گُل دخترتون بدوعه و بخنده فکر کنید.

خیر و صلاحی درش هست.

خدا بهتون آرامش و حال خوب بده😍💜🌸

2714