2726
عنوان

قارچ پوستی

321 بازدید | 22 پست

سلام من حدود دو سال هست یه لکه کنار کشاله رانم افتاده و همه جا رفتم ولی خوب نمیشه دکترا احتمال دادن قارچ باشه ولی یه نمونه برداری کردن گفتن قارچ نیست حالا میرم طب سنتی سرکه انگبین بالیموترش وکاسنی وخاکشیر داده دو وعده میخورم ویه روغن داده اما آنچنان فرقی نداره گفته تخم مرغ گوشت وشیرینی نخور رعایت هم میکنم ولی خوب نمیشه راستی من نامزدم احتمال داره سرایت کنه؟؟تو صورتم هم زیر چانه ها افتاده ولی در حد کشاله ران نیست شکر خدا دیگه خسته شدم از دارو ودکتر تو رو خدا اگه راهی بلدین بگین.به نامزدم هم گفتم ولی نگفتم سرایتیه از همه بیشتر از اون میترسم 

پمادای کورتونی باید بت میدادن

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوتا بود هر دو رو داروخانه براش ساخت  خیلی عالی بود  یکیس مایع بود یکیش جامد

آهان ببخشید شما از کدوم شهر هستین؟سرایت نکرد؟؟من خیلی میترسم سرایت کنه به نامزدم 

آهان ببخشید شما از کدوم شهر هستین؟سرایت نکرد؟؟من خیلی میترسم سرایت کنه به نامزدم 

همدان هستم  مال پسره من لیشتر به خاطر خوردن شکلات بود  دکتر بهش نرم کننده هم اده بود با شربت سیتیزین برا حساسیت 

همدان هستم  مال پسره من لیشتر به خاطر خوردن شکلات بود  دکتر بهش نرم کننده هم اده بود با شر ...

آهان آره به منم گفته شکلات،شیرینیجات وتخم مرغ گوشت استفاده نکنم

سلام . کدوم دکتر ؟؟؟ میشه آدرسشو بگید ماهم موندیم به خدا با این قارچ دیگه اعصابمون خورد شده 

سلام ببخشید شما هم قارچی شدین؟عذر می‌خوام به کجاتون افتاده؟سرایت کرده؟؟

یکی داشت .با پماد کولوتریمازول خوب شد . ولی فکر نکنم مسری باشه

عزیزم میشه شرایطشو ازش بپرسین ببینین چه شکلی بود مال من یه لکه قهوه‌ای تو کشاله رانم هست بعضی وقتا خارش هم داره 

میدونیم فقط نگران اینم ببینم سرایت می‌کنه یانه؟؟

تورو خدا بپرسین بگین برام

2706