2703
2553

۱۴ روزه زایمان کردم

خون ریزی دارم هنوز و میگن تا ۴۰ ۵۰ روز ادامه داره

نمازام چی میشه؟

میگن استحاضه س اما مگه اون خون ریزی بابت زخم نیست؟تو احکام میگه اگه بابت زخم باشه نماز نداره که(البته تا جایی که یادمه)

و این کا من نمیتونم هی مدام برم غسل کنم یا خودمو بشورم یا پنبه بذارم(طبق احکام استحاضه)چون بخیه هام اذیت میکنه و باید خشک باشن و نمیتونم بشینم زیاد یا بلند و کوتاه بشم الانم یکیشون بازشده و دکتر میگه باید دراز بکشی همش

پس چیکارکنم؟

۰۵۱۳۲۰۲۰ زنگ بزن کامل و واضح راهنماییت می‌کنه عزیزم مال حرم امام رضاست

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍

عزیزم حتما باید احکام استحاضه به جا بیاره چون بهر حال از داخل خون ریزی داری ولی در مورد مشکل غسل و اینا باید زنگ بزنی دفتر مرجع احکام بانوان پاسخگو دارن مشکلاتتو بگو تا بگن چیکار کنی 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اون خون استحاضه ست

حالا بستگی به مقدارش یا برای هر نماز باید یه غسل کنی یا روزی یه غسل کنی یا برای هر نمازی باید وضو جدا بگیری

اگه غسل برات ضرر داره تیمم بدل از غسل کن

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
2456
اون خون استحاضه ست حالا بستگی به مقدارش یا برای هر نماز باید یه غسل کنی یا روزی یه غسل کنی یا برای ...

اخه بعضی اوقات کم

بعصی اوقات زیاد

باید وقتی میخوام نماز بخونم ببینم چقدر و طبق اون عمل کنم؟یا در طول روز؟