2733
2734
عنوان

خانمای هنرمند بیاین...😍😍😍

134 بازدید | 6 پست

فردا ناهار و شام مهمون دارم ۱۵ نفر ناهار خورشت درست می کنم شام چی درست کنم؟؟

یه دسر خوشمزه و آسون و جدید میگین؟؟؟

یک عدد تازه عروسم ولی مهمونی زیاد دادم تو این ۶ ماه خداروشکر... ولی الان نمی دونم دقیقا استرس دارم 😐

همیشه گذشتن مقدمه رسیدن است!🌱💛 گذشتن از لذت های کوچک برای اهداف بزرگ...راستی رفیق بزرگی میفرماید جز آنکه دل به خدا سپرده رسم دوست داشتن نمی‌داند...🙃 راه خدا = عشق = آرامش

شام خورش کرفس

دسر هم از این دسر آماده ها که با شیر قاطی میکنی فک کنم خوب باشه

درآسانی ها خدا را یادکنید♡تادر سختی ها صدایتان برایش آشناباشد😇  خدایاهم دراین دنیا هم دراون دنیا خوشبخت وعاقبت بخیرمون کُن💫🕊                                              ♡ اگه امضاموخوندی از خدا برات خوشبختی وعاقبت بخیری،جیب پرازپول،سلامتی و دلی خوش آرزومندم♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دسز خوشمزه و آسون : بیشکوئیت پتی بور چند بسته ،بستنی وانیلی ، موز،گردو،شکلات. هر کدوم از این سه تا رو دوست نداشتی میتونی حذف کنی اول تو ظرف ترجیحا مستطیل به لایه پتی بور  بعد بستنی(باید بگذاری یکم نرم شه) بعد موز گردو شکلات اینا و لایه های بعدی روشم بستنی و تزئین بعد بگذار فریزر نیم ساعت یا بک ربع قبل سرو بگذار یخچال خیلی خوشمزه ست 

2728

زرشک پلو خوبه به نظرم

گیانم 💚 فیدای 🤍 ایرانم❤                                                   هر کجا مرز کشیدند بیا پل بزنیم🥲🥰🤍🫂                    وطن ای مادر غم دیده ام ، وطن جانِ به لب رسیده ام ، وطن دردت به جانم💔🩹🫂                             

برای شام زرشت پلو با مرغ و کیک الویه درست کنید،اگر خواستید الویه درست کتید وقتی موادش آماده کردید نان تست بگیرید مثل کیک یک لایه کف ظرف نون بچینید بعد سس بزنید حتما بعد الویه و دوباره این عالیه فقط اگه خواستید درست کنید امشب تموم شه بذارید یخچال که نون و الویه با هم جا بیفتن خودم هوس کردم