2726
سلام عزیزم قبلا تو یه تاپیک دیدم داشتی برای وزن گرفتن بچه یه غداهایی رو میگفتی راستش من دو تاشو امتحان کردم واقعا ازت تشکر میکنم میخواستم بگم هر چی تجربه برای وزن گرفتن بچه داری بزار خانومی واقعا لطف میکنی☺
اول خرما هسته و پوست شو جدا میکنیم چند دقیقه که تو اب گرم بذاری راحت جدا میشه کره رو اب کن بعد حرارت و کم کن خرما رو چند دقیقه توش تفت بده بیسکوییت و خورد و له کن بریز توش با کنجد و مغزیجات اسیاب شده خوب ورز بده قلقلی کن بده بخوره
تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!
سیب زمینی خوب آبپز کنید با برنج کته و کره و مغزیجان آسیاب شده مخصوصا بادوم درختی و کنجد خوب ورز بدید قلقلی کنید بدید به نی نی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوقاشق ماست و با یه قاشق شکر قاطی کن روی شعله ملایم هم بزن تا رنگ قهوه ای پیدا کنه و کمی سفت شه بعد سینی و چرب کن و قاشق قاشق بریز روش بعد که سرد شد جای ابنبات بده بخوره
نون باگت یا نون تست و اول قطعه قطعه کنید بعد تو یه ظرف زرده تخم مرغ و شکر و خوب هم بزنید نون و فرو کنید توش و تو کره و روغن مخلوط سرخ کنید طعمش عالی میشه
مامان سامیار بچه ای که بدغذا باشه همین نون تست میشه یه وعده اش دیگه تا پنج شش ساعت هیچی نمیخوره.چیکار باید کرد؟
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
صبحانه ها رو هم الان میگم تخم بلدرچین و خوب آبپز کنید و بعد روش کره و نمک بپاشید بدید بخوره ۲ یا تخم بلدرچین و اگه دیدی اینطوری درسته نمیخورن نون تست و ۴ تیکه کنید روش و کره بمالید تخم بلدرچین و له کنید اول بذارید بعد یه حلقه گوجه بعد یه قطعه نون عااالی
از فروشگاه گوشت بلدرچین بگیرید هر هفته دو وعده و هربار یکی و اول بریزید تو اب یه جوش بخوره بعد اب و خالی کنید اینبار کمی اب و هویج و سیب زمینی و گوجه بدون پوست بریزید توش و بعد یک ساعت پخت بیارید براشون عااالیه
ریحانه جان حالا که تم بلدرچین و میخوره مانور بده باهاش که دلزده نشه مثلا با قارچ ریز شده و گوجه و باهاش املت درست کن گفتی سه سالشه ؟ پیتزا ماهیابه اییخوای بهت بگم
2706