2733
2734
عنوان

مامان سامیار مادر نمونه تشریف بیارییییید😍😍😍😘😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 22786 بازدید | 688 پست
سلام عزیزم.. ممنونم بخاطر این همه غذاهای خوشمزه ای ک نوشتی🌹🌹❤️ ی سوال دارم. پسرم 21 ماهشه من تخم ...

نه عزیزم اما تخم بلدرچین و بهتره ابپز یا تو روغن و تنها بدی به بچه چون سنگینه

تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!
نه عزیزم اما تخم بلدرچین و بهتره ابپز یا تو روغن و تنها بدی به بچه چون سنگینه

سلام مامان سامیار دختر خواهرم 20 ماهشه هیچی نمیخوره .برمج میخوره در حد کم صبحونه کره مربا پنیر نمیخوره تخم مرغ در حد کم 

غذا اگه برنجی باشه میخوره اگه نباشه مثلا خورشت اصلا تف میکنه وزنش هم کمه 8 گیلو نیمه .میشه بگین چکار کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامان سامیار دختر خواهرم 20 ماهشه هیچی نمیخوره .برمج میخوره در حد کم صبحونه کره مربا پنیر نمیخو ...

ببین تو صفحه های 1تا15کلی دستور غذایی گذاشتم که خیلی به درد دخترت میخوره درست کن 

حتما برنج و کته بپز با سیب زمین ابپز و کنجد اسیاب شده و شیر خوب بکوب و قلقلی کن بزار جلوش

نون تست بگیرید دورشو جدا کنید تو شیر خیس کنید بعد درش بیارید و کمی کنجد و بادوم آسیاب شده بهش بزنید ...

مامان ساميار دختر من ٢٢ ماهشه عادت داره هرروز تخم بلدرچين ميخوره صبحانه

مشكلي نداره هرروز بخوره؟

دلارامي كه داري دل بر او بند/دگر چشم از همه عالم فرو بند
2728
ببین تو صفحه های 1تا15کلی دستور غذایی گذاشتم که خیلی به درد دخترت میخوره درست کن  حتما برنج و ...

دختر خودم 5 سالشه همه چی میخوره خداروشکر -دختر خواهرمه که بعد غذاست همش چسبیده به سینه مامانش 

ببین تو صفحه های 1تا15کلی دستور غذایی گذاشتم که خیلی به درد دخترت میخوره درست کن  حتما برنج و ...

من ي مقدار كنجد اسياب شده دارم واسه ٧ ٨ ماه پيشه اما تو يخچال تو ظرف در بسته بوده 

الان خاصيت داره هنوز مصرف كنم؟

مامان ساميار دختر من ٢٢ ماهشه عادت داره هرروز تخم بلدرچين ميخوره صبحانه مشكلي نداره هرروز بخوره؟

چرا عزیزم مناسبترین تعداد تو هفته بین دو تا 4 تاست مخصوصا دخترت که زیر سه سالشه

بعد حتما با روغن زیتون بده بهش 

2738
چرا عزیزم مناسبترین تعداد تو هفته بین دو تا 4 تاست مخصوصا دخترت که زیر سه سالشه بعد حتما با روغن زی ...

والا روزي ٤ تا ميخوره 

اخه ديگه چيزي دوس نداره برا صبحانه 

من ي مقدار كنجد اسياب شده دارم واسه ٧ ٨ ماه پيشه اما تو يخچال تو ظرف در بسته بوده  الان خاصيت ...

اره عزیزم کنجد اسیاب شده تا یک سال هم بمونه چیزیش نمیشه میتونی با موز خوب له کنی بدی به بچه یا با سیب خیلی خوشمزه میشه

با بستنی هم همینطور

اره عزیزم کنجد اسیاب شده تا یک سال هم بمونه چیزیش نمیشه میتونی با موز خوب له کنی بدی به بچه یا با سی ...

دستت طلا مامان مهربون

مامان ساميار هم من هم شوهرم هردو قدمون متوسط خيلي برا قد دخترم نگرانم ي كم راهنماييم كنيد لطفا

عزیزم بهش بگو این غذاهارو بهش بده مطمئن باشه کلی وزن میگیره

مامان سامیار سلام عزیزم من الان این تاپیکو دیدم چ غذاهای عالی و متنوعی اما عزیزم من ک پسرم حساسیت داره به پروتئین گاوی به خرما به ارده و شیره به چهارمغز چیکار کنم غذاشو چجوری مقوی کنم وزنشم کمه و مرتب مریضم میشه دیگه خسته شدم خیلیم بدغذاست 

محکم بشین دلم این دور اخره
دستت طلا مامان مهربون مامان ساميار هم من هم شوهرم هردو قدمون متوسط خيلي برا قد دخترم نگرانم ي كم را ...

نگران نباش سعی کن بهش 

مواد غذایی غنی از کلسیم مثل شیر بدی متلا:

شیر شیره= 200سیسی شیر+1قاشق شیره(غذاخوری)+1قاشق چایخوری ارده

معجزه میکنه

مامان سامیار سلام عزیزم من الان این تاپیکو دیدم چ غذاهای عالی و متنوعی اما عزیزم من ک پسرم حساسیت دا ...

ببین باید با برنج و بلغور گندم وهویج برراش کوفته بپزی و برای اینکه مریض نشه حتما هرروز بهش دمنوش پونه و اویشن و کاکوتی بده ده روز بده تا ببینی چقدر بچه ات مقاوم شده

الان سامیار 4 ساله هرشب میخوره

نگران نباش سعی کن بهش  مواد غذایی غنی از کلسیم مثل شیر بدی متلا: شیر شیره= 200سیسی شیر+1قاشق ...

شيره خرما يا انگور؟

شير خالي رو خوب ميخوره دختر من مزه هاي جديد رو دوس نداره كاش درست كنم براش و بخوره😔

2706