2737
2734
عنوان

مامان سامیار مادر نمونه تشریف بیارییییید😍😍😍😘😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 22769 بازدید | 688 پست
آره نی نی جونم من بعد شش ماهگی سام براش تو شیشه خشک میریختم میتونی از سوپرمارکت کرم کنجد بگیری اونم تو شیر خشک برای وزن گیری عااالیه
تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام خانوما سلام مامان سامیار و مدیر تاپیک افرین واقعا باید گفت مامان نمونه اینطوری باید به بچه رسید وگرنه پوشک عوض کردنو سرلاک دادن که چیزی نیس منم تاپیک و تو علاقه مندیام گذاشتم خیلی خوشم اومد
پسرم الانحدودا یازده ماه و نیمه هیچی نمیخورده حلیم برنج نیم کوب و واسش درست میکنم ی بار هویچ ی بار خالی ی بار سیب زمینی اونو دوس داره سوپم دوست داره جوانه گندم و ب زور ی ذره میخوره البته اوناییم ک دوس داره ب زور میخوره ب محض اینکه منو میبینه فقط شیر میخواد و گریه میکنه رفتم شیر خشک گرفتم ک بریزم تو غذاهاش ولی تو هر چی میریزم غذا رم نمیخوره فرنی و ماستم لب نمیزنه حلوا شکری و ی ذره دوس داره زرده ی تخم مرغ و فقط تو نیمرو دوس داره عاشق ماکارونیه.نمیدونم چی بهش بدم فقط شیر میخواد میشه کمکم کنین؟ بهش شیر پاستوربزه بدم فقطم ی دندون داره اونم تازه اومده ضمنا عین خودم عاشق کاکایو و ترکیباتش مثل شیر کاکایویه میشه راهنماییم کنین؟ خرما رم همه جوره امتحان کردم نمیخوره ولی بیسکوییت مادر و بش میدم دوس داره و سرلاکم ک خیلی دوس داره منتها از وقتی شنیدم بده ندادم بهش
2738
پیوند جان کاکائو زیاد برای بچه ها خوب نیست باعث طپش قلب میشه و در ضمن سیری کاذب ایجاد میکنه اما حالا که نی نیت کاکائو دوست داره کلی ترفند داری کاکائو بگیر با شیر قاطی کن البته اول کاکائو رو اب کن بعد با شیر قاطی کن و باهاش فرنی بپز یا مثلا خدمارو پوست بگیر و تو کره تفت بده و قلقل ریز کن و تو کاکائو غلت بده یا عسل و کاکائو کنجد و قاطی کن
تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!
مامان سامیارعزیز چند تا دستور برای نی نی ۸ماه میذاری عزیزم.سوپ دوست ندارن وتخم مرغ هم یه نوک قاشق فقط.حتی قاطی فرنی هم نمیخورن.سیب رنده شده هم باز نوک قاشق.فقط گهگاه فرنی و حریره اونم روزی ۳ق.حالا امروز شیربرنج با شیر گامیش برامون اوردن با اب قاطی کردم دادمشون.تازه باترس ولرز.چون تا حالا شیر گاو ندادم حتی تو فرنی.کرم کنجد هم خریدم که باید نصف ق بریزم تو شیشه شیر؟؟ خرما روزی چند دونه سهمشونه؟؟ مرسی عزیزم.ممنون میشم جواب بدی.
2706