2737
2734
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
من پنج شنبه رفتم خونه مادر شوهرم خواهر شوهرام سرشون تو گوشی بود میگفتن میخندیدن بی مقدمه پا شدم خدا حافظی کردم مودبانه و فقط از مادر شوهرم اومدم بالا خونه خودم . صبح هم یه سر کوچولو رفتم به خاطر عید و تبریک گفتم و زود اومدم . قطع رابطه نمیکنم اما نشون میدم ناراحت شدم و دیگه تکرار نمیشه .
برای مامان شدن همه منتظرای نی نی صلوات ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قطع رابطه نمیکنم چون دوست ندارم شوهرم از خانواده ش دور باشه ولی خیلیییییییی کم میرم مثلا سالی یه بار
دستی به جام باده و دستی به زلف یار رقصیی چنین میانه ی میدانم آرزوست
2731
2738
من میخوام مهمونی عید رو نرم خونه هاشون چیکار کنم و چه بهونه ای بیارم
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
منم وقتی از این کارا می کنن خیلی بهم بر می خوره علنا بی احترامی می کنن ولی من اصلا اهمیت نمی دم البته اونا شهرستانن اینجوری که می کنن منم میرم تو اتاق کتاب می خونم یا اصلا دور و برشون نمیرم تحمل می کنم تا اون چند روز تموم شه و بر گردم
خدایا به بزرگیت ایمان داشتم و دارم به حکمتت ایمان داشتم و دارم شکر می کنم که خواسته منو اجابت کردی در پناه خودت سالم و کامل به این دنیا قدم بزاره
عزیزم سردرد بهترین بهونه هست
خدایا به بزرگیت ایمان داشتم و دارم به حکمتت ایمان داشتم و دارم شکر می کنم که خواسته منو اجابت کردی در پناه خودت سالم و کامل به این دنیا قدم بزاره
2706