2737
2734
عنوان

همسرم سرویس 3تا خانوم شده

778 بازدید | 66 پست

تا سرکارش 1ساعت حدودا راهه شهرک صنعتیه و اینکه اسنپم میرفت خیلیی وقتا مثلا صبحا اگه مسافر بود میبرد غروبا هم همینطور هم برنامه تپسی ثبت نام کرده بود هم اسنپ، 20روز پیش اومد گفت 3تا مسافر پیدا شده که خواستن سرویسشون باشم صبحا برم ببرمشون سرکار غروبا هم بیارم خیلیی خوبه مسیراشون به من میخوره و روزی 200 میدن سه تاشون، اصلا حرف جنسیت نشد منم گفتم عالیه قبول کن تو ذهنم فکر میکردم که مرد هستن اما دیروز که همسرم گوشیشو جا گذاشته بود اتفاقی فهمیدم که خانوم هستن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوه خب 

ضعيفه نبوده ايم ، اگر سالها ديديم و ديده نشديم ، اگر سالها قصد کرديم و راهي نشديم ، اگر سالها بي دريغ مهر ورزيديم اگر سالها پا به پا دويديم ، اگر زير بار ، شانه ساييديم و خم به ابرو نياورديم ... ضعيفه نبوده ايم ، اگر حتي ياد نگاهي دلمان را به ضعف انداخت ، اگر تحقير شديم و مغرور مانديم ، اگر سيلي خورديم و بر دلبستگي سماجت کرديم ، اگر بي تاب شديم و تاب آورديم ... ضعيفه نبوده ايم ، ميداني ما فقط زيادي زن بوده ايم ... زيادي اگر زن باشي ، ميفهمي چه میگویم !..
2728

با شک نمیشه زندگی کرد اگه از شوهرت مطمعنی چیزی نگو به روش نیار

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

شماره سه تاشونو تو گوشیم ذخیره کردم فهمیدم دوتاشون دوتا دختر نسبتا خوشگلن و یکیشون عکس بچه بود خلاصه خیلیی حالم بده نمیدونم امروز که از سرکار میاد چطوری برخورد کنم دعوا کنم؟ عصبانی باشم؟ چجوری بگم که نباید پنهان میکرد این موضوعو؟ 

2738

یعنی روزی ۶۰۰ گیرش میاد؟

نگران نباش مسافرن چیزی نمیشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگه چرا گزارشگر هی میگه نان پدر و شیر مادر؟چون ما اعتقاد داریم حلال بودن لقمه پدر و پاک بودن دامن مادر از زمینه‌های عاقبت بخیریه!

خب مشکلش کجاس؟

❤️💚💙تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی،تا شب نرود صبح پدیدار نباشد...💚💙❤️کاربر قدیمی ام ولی به علت زدن حرف حق بارها ترکیدم😁🙄زیاد ریپلای نکنین منو، چون عقاید خودمو دارم و ممکنه با۹۰ درصد خانومای اینجا همفکر نباشم،پس بزار هر کی نظرش رو بگه و بره🥰🤗(آقاااااایون بیکار و خاله زنکی که توی نی نی سایت هستن درخواست دوستی ندن)😠😒(((خروج برخی افراد از زندگی شما رحمتی از جانب خداوند است که فقط با گذشت زمان متوجه آن می شوید😜🥰)) راستییییی دخترا از اونی که میگفت نمیتونم بدون تو زندگی کنم چه خبر؟!😂همدیگه رودوس داشتین و به اجبار از هم جدا شدین؟! خدمتتون عرض کنم که یکیتون دروغگوی حرفه ایه!!       عکس پروفایل خودمم قشنگا🎀                  

خب مشکلی نیست اونم داره برای زندگیتون تلاش می‌کنه ،سه تاخانم اونام دارن میرن سرکار وبفکرزندگیشونن،همسرت چندسالشه؟

منم ی مادرم فقط فرقم اینه منتظره  بچمم♥️خدایا خودت یه نگاهی به زندگیمون بنداز. یک عدد مامان منتظر
یعنی روزی ۶۰۰ گیرش میاد؟ نگران نباش مسافرن چیزی نمیشه

سه تایی باهم۲۰۰

❤️💚💙تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی،تا شب نرود صبح پدیدار نباشد...💚💙❤️کاربر قدیمی ام ولی به علت زدن حرف حق بارها ترکیدم😁🙄زیاد ریپلای نکنین منو، چون عقاید خودمو دارم و ممکنه با۹۰ درصد خانومای اینجا همفکر نباشم،پس بزار هر کی نظرش رو بگه و بره🥰🤗(آقاااااایون بیکار و خاله زنکی که توی نی نی سایت هستن درخواست دوستی ندن)😠😒(((خروج برخی افراد از زندگی شما رحمتی از جانب خداوند است که فقط با گذشت زمان متوجه آن می شوید😜🥰)) راستییییی دخترا از اونی که میگفت نمیتونم بدون تو زندگی کنم چه خبر؟!😂همدیگه رودوس داشتین و به اجبار از هم جدا شدین؟! خدمتتون عرض کنم که یکیتون دروغگوی حرفه ایه!!       عکس پروفایل خودمم قشنگا🎀                  
2706