2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

@بانوی_بی_نشان  

ایشون میتونن کمک کنن

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️

با احترام به دوستان اگه جوابت رو نگرفتی میتونی با شماره 2020 تماس بگیری وصل میشی ب تلفن حرم امام رضا و اونا 24 ساعته جوابه سوالای اعتقادی و شرعی رو میدن🌸🌸

صبورباش چیزهای خوب زمان میبرند 😍👼
عذر میخوام من 31سالمه در تمام طول عمرم بیشتر نمازامو نخوندم و همینطور روزه هامو نگرفتم حالا از آخرتم ...

باید قضا شو بخونی

روزه هاتون بگیری 

و کفاره روزه هاتون بدی

اللهم عجل لولیک الفرج
عذر میخوام من 31سالمه در تمام طول عمرم بیشتر نمازامو نخوندم و همینطور روزه هامو نگرفتم حالا از آخرتم ...

کم کم شروع کن قضاشونو به جا بیار

الان روزا کوتاهه روزه گرفتن راحته

نماز هم هر وعده خوندی یه نماز قضا هم بخون

خدایا پسرامو در پناه خودت حفظ کن
2706