2733
2734
عنوان

دیگه دارم جون میدم 😭 کولیت السروز

| مشاهده متن کامل بحث + 4836 بازدید | 59 پست
چراشوهرت پیشت نیست مگه خونه ات کجاست؟تنهایی اومدی تهران برادکتر؟

خونمون جنوبه، شوهرم برگشت یک هفته بیمارستان بستری بودم تازه مرخص شدم ولی همچنان خوب خوب نشدم 😔

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خونمون جنوبه، شوهرم برگشت یک هفته بیمارستان بستری بودم تازه مرخص شدم ولی همچنان خوب خوب نشدم 😔

عزیزم من کولیت دارم 

وتحت درمانم سه ساله 

۵تا دکتر رفتم یکی دیگری نفهم تر 

دکتر اخری که رفتم عالیه عالیییی واز وضعیت وخیم وحادم منو رسوند به الان که حالم توپپپ 

دکتر شهریار نیک پور مطبش تهران 

حتما یه سر برو 

ایشالا مثل من به زندگی نرمالت برگردی

عزیزم من کولیت دارم  وتحت درمانم سه ساله  ۵تا دکتر رفتم یکی دیگری نفهم تر  دکتر اخ ...

سلام عزیزم ، خیلی خیلی ممنون 

والا من هم ۲۰ ساله زیر نظر دکتر دریا نی هستم ولی الان دیگه خودش نمیبینه و میسپاره به دکترای زیر دستش 😔 که اونا هم فعلا کاری برام نکردن 

البته بهتر شدم رفتم بیمارستان ولی به حالت عادی بر نگشتم 😔 

حتما راجع به دکتر شما تحقیق میکنم ممنون از همدردیت عزیزم الهی همیشه خوب باشی ، مراقب روح و روانت باش عزیزم که این بیماری با استرس بدتر میشه و من متاسفانه مراقب نبودم 😔

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
2728
سلام عزیزم ، خیلی خیلی ممنون  والا من هم ۲۰ ساله زیر نظر دکتر دریا نی هستم ولی الان دیگه ...

عزیزم چند سانت از رودت درگیر؟

من حدود ۱۵سانت انتهایی روده بزرگ درگیر 

ودکترم گفت که احتمال۸۰درصد بعد از یه دوره درمان چندساله بعدش داروهارو قطع میکنم 

این دکتری که برات اسمشو نوشتم شاید ببینیش بگی کوچیکتر از بقیه دکتراس 

ولی بشدت ادم فهمیده ایه 

من پیش چندتا دکتر سن بالا ومعروف رفتم تو تهران ولی هیچکدوم کاری برام نکردن 

درداتو میفهمم میدونم چی میکشی نه میتونی بشینی نه وایسی نه دراز بکشی نه بخوابی نه غذا بخوری 

ولی بعد از شروع درمان مجدد عادت های زندگیتو تغییر بده 

من الان همه چی میخورم وتو این ۳سال خیلی جنگیدم باخودم که عادتامو تغییر بدم استرس نگیرم عصبی نشم ناامید نشم 

یادمه سه ماهه اول درمان من تحت رژیم غذایی خاصی بودم که لبنیات ،حبوبات،سبزی خوردنی،ادویه،غذاهای سرخ کردنی،غذاهای چرب و... رو نمیخوردم تا این که حالم نرمال شد و دوباره مثل خانواده غذا خوردم 

عزیزم چند سانت از رودت درگیر؟ من حدود ۱۵سانت انتهایی روده بزرگ درگیر  ودکترم گفت که احتمال۸۰د ...

والا من ۲۰ ساله درگیر این بیماری هستم ولی این دفعه خیلی بدجور خونریزی داشتم هنوز هم قطع نشده با اینکه ۱ هفته بیمارستان بستری شدم و الان کلی کورتون میخورم 😞 

به منم الان رژیم غذایی داده 

اتفاقا اسم و آدرس و شماره دکتری که گفتین سیو کردم ، الان همین داروهارو ادامه میدم اما اگر دیدم واقعا کارساز نبود میرم پیش دکتری که شما معرفی کردین 

از خستگی و سرگیجه و دسشویی و همه چیز خسته شدم 😭 

والا من ۲۰ ساله درگیر این بیماری هستم ولی این دفعه خیلی بدجور خونریزی داشتم هنوز هم قطع نشده با اینک ...

عزیزدلم همه حرفاتو خیلی خوب درک میکنم 

امیدوارم زود زووود خوب بشین 

تو این ۲۰سال علائمی هم داشتین؟ازمایشاتتون خوب بودن؟

چه داروهایی میخوردین؟

عزیزدلم همه حرفاتو خیلی خوب درک میکنم  امیدوارم زود زووود خوب بشین  تو این ۲۰سال علائمی ...

ببین من از اساکل شروع کردم ولی تو این سالها مزالازین خوردم، انما اساکل، کورتون، آزارام، شیاف اساکل، پنتاسا، آمپول سینورا ، الانم که آمپول رمیکید میزنم ولی خیلی ریختم بهم تا ۴۰ روز دیگه که آزمایش بدم ببینم این رمیکید تو بدنم داره جواب میده یا نه که اگر جواب نده یه داروی دیگه هست ، اگر اونم جواب نده باید کل روده بزرگمو در بیارم . 

البته بخشی از پایین روده ام درگیره ولی دکتر گفت کلش باید در بیاد . 

الان برای استرسم دکتر بهم دارو داده چون من کلا خیلی استرسی هستم و دقیقا از وقتی پسرم به دنیا اومد سطح استرس من خیلی بالا رفت و کاش زودتر میرفتم دارو میگرفتم که بیماریم به اینجا نرسه 🙁 

برام دعا کن 😞 

2738
ببین من از اساکل شروع کردم ولی تو این سالها مزالازین خوردم، انما اساکل، کورتون، آزارام، شیاف اساکل، ...

عزیزم منم داروهای مختلفی خوردم ولی فقط سه ماه اول درمانم 

الان حدود ۲سال ونیمه فقط این دوتا دارو رو میخورم 

وحدود یه سال سینورا میزنم 

از کجا فهمیدی سینورا اثر نکرد؟

یعنی کل این سال ها اذیت بودی ودرد میکشیدی؟یا زندگیت نرمال بود؟

عزیزم نباید ول میکردی باید مدام میرفتی دکتر 

من هر ماه میرفتم بعد هر ۳ماه بعد هر۶ماه یه بار دارم میرم دکتر وازمایش هم میدم 

ایشالا حال دلت عالی باشه ونیاز به هیچ عملی نباشه

عزیزم منم داروهای مختلفی خوردم ولی فقط سه ماه اول درمانم  الان حدود ۲سال ونیمه فقط این دوتا دا ...

نه عزیزم من از همون ۲۰ ساله پیش که فهمیدم این بیماری دارم دارو مصرف میکردم دوره خاموشی و فعال بیماری هم داشتم و زیر نظر دکتر بودم هر ۳ ماه و هر سال هم کولونوسکوپی میدادم ولی از پارسال که کرونا گرفتم یهو روده من ریخت بهم و برام سینورا تجویز کردن که چند دوره زدم ولی باز افتادم رو خونریزی و گفتن رمیکید بزن ، که الان دارم میزنم ولی باز روده ام خونریزی کرده و تو فاز فعال😔 

تو این ۲۰ سال فقط یادمه اولش که نمیدونستم بیماریم چیه اذیت شدم تا اینکه تشخیص دادن ولی خداروشکر تحت کنترل بود اما الان انگار نمیخواد به هیچی جواب بده 😞😞😞 خیلی اذیتم 

متاسفانه تهران هم نیستم و الان خونه مامانم هستم و موذبم و پس فردا بر میگردم شهرمون ولی همین دور شدن از دکتر بهم استرس میده چون واقعا تو هواپیما اذیت میشم 😭😔

عزیزدلمممم ایشالا حال دلت عالی بشه  خدابزرگه  ناامید نشو  برات دعا میکنم زود زووود ...

ایشالله 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ایشالله 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

اسی جان خدا رو شکر که خوب شدی 

یعنی توی این ۲۰ سال مشکلی نداشتی یهو اینقدر شدید شد ...؟؟؟

داروهات رو مرتب میخوردی و رژیم غذاییت ....؟؟

چکار کردی خوب شدی 

نگرانم اگه پسرم یه روزی اینجور بشه 🥺🥺

لطفا برای حاجتم دعا کن و یک صلوات مهمانم.....
اسی جان خدا رو شکر که خوب شدی  یعنی توی این ۲۰ سال مشکلی نداشتی یهو اینقدر شدید شد ...؟؟؟ &nb ...

؟؟؟؟؟؟

شما الان خوبی ...

بیشترین اثر رو چه چیزی در درمان و کنترل بیماری داره ...؟؟

لطفا برای حاجتم دعا کن و یک صلوات مهمانم.....
2706