2737
2734
عنوان

نظرتونو بگید کدومو بخرم

6 بازدید | 27 پست

میخوام بدون مناسبت واسه معلمم هدیه بخرم ولی بین دوتا گیر کردم نمیدونم کتاب بخرم براش با ادکلن؟ کتاب میگم میخوام روز معلم واسش بخرم ادکلن هم سبک مورد علاقشو بویی که میپسنده رو فقط نمیدونمممم

من معلمم

ترجیحم کتابه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه جوونه شاید از اینا خوشش بیاد🤭

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2738
اگه جوونه شاید از اینا خوشش بیاد🤭

چقد شبیه منه🤣🤣

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
چقد شبیه منه🤣🤣

چرا؟😅

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
چرا؟😅

منم از همین لباس اداری و همین کیف دارم یه ساعت همین مدلیم ميندازم 

کلا منم😂

2706