2733
2734
عنوان

توروخدا بیایین کدومو بخرمممم

58 بازدید | 15 پست

هدیه واسه معلمم

اول از همه نگید چرا بدون مناسبت میخری، میخوام واسش بخرم یه دلیلی دارم...

پیشنهاد اول: عطر یا ادکلن زنانه بخرم

۲- کتاب

۳- مقنعه

و دلیلتون رو بگید چرا اونو انتخاب کردید

و اینکه بنظرتون اگه مقنعه رنگ مورد علاقشو واسش بخرم یهو فکر نکنه استفاده کردم از مقنعه بعد بهش دادم؟؟!!🙄🙄 ممکنه اینجوری فکر کنه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چون عاشق عطر و کتاب هستم بین این دو تا یکی رو انتخاب کن

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

گذینه سوم اصلا با اون تا گذینه هماهنگ نیست اولی کادوی لوکس دومی کادوی معنوی سومی کادوی با عرض پوزش درپیت

به نظرم ادکلن

من تمام تلاشمو برای درست شدن شرایط کردم ولی بخت باهام یار نبود نمیدونم خدا چی برام در نظر گرفته ولی امیدی به آینده ندارم . افسردگی و فکر به خودکشی داره دیوونم میکنه اما من وقتی حالم خوب میشه به خودم میگم که باید خوش بگذرونم حالا که هیچکس منو دوست نداره من خودمو دوست داشته باشم . من کم آوردم . دوستان عزیز اگه توی تاپیک های من اظهار نظر کردید لطف خودتون رو میرسونید ولی اگر جوابی ندادم و فقط لایک کردم لطفا ناراحت نشید من معمولا توی شرایط بد روحی اینجا تاپیک میزنم و ممکنه از حوصلم خارج باشه جواب تک تک رو بدم عشقای دلم ❤️🥺                                                                                           

ادکلن یا کتاب

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
2738
گذینه سوم اصلا با اون تا گذینه هماهنگ نیست اولی کادوی لوکس دومی کادوی معنوی سومی کادوی با عرض پوزش د ...

اها خیلی ممنون

بنظرتون ادکلن رو بدون مناسبت بهش بدم خوشس میاد یا نه؟؟

اها خیلی ممنون بنظرتون ادکلن رو بدون مناسبت بهش بدم خوشس میاد یا نه؟؟

اگر رابططت باهاش اینقد نزدیکه که میخای بدون مناسبت بهش کادو بدی دیگه فرقی نمیکنه چی باشه 

من تمام تلاشمو برای درست شدن شرایط کردم ولی بخت باهام یار نبود نمیدونم خدا چی برام در نظر گرفته ولی امیدی به آینده ندارم . افسردگی و فکر به خودکشی داره دیوونم میکنه اما من وقتی حالم خوب میشه به خودم میگم که باید خوش بگذرونم حالا که هیچکس منو دوست نداره من خودمو دوست داشته باشم . من کم آوردم . دوستان عزیز اگه توی تاپیک های من اظهار نظر کردید لطف خودتون رو میرسونید ولی اگر جوابی ندادم و فقط لایک کردم لطفا ناراحت نشید من معمولا توی شرایط بد روحی اینجا تاپیک میزنم و ممکنه از حوصلم خارج باشه جواب تک تک رو بدم عشقای دلم ❤️🥺                                                                                           
اگر رابططت باهاش اینقد نزدیکه که میخای بدون مناسبت بهش کادو بدی دیگه فرقی نمیکنه چی باشه 

اها اره اونجوری هستیم

فقط یه مشکلی هست؛ من راستش همه چی رو درمورد اون میدونم ولی نمیدونم از چه نوع ادکلنی با چه بویی می‌پسنده چجوری بدونم اخه؟!😔

2706