2410
2553
عنوان

ناهار سیزده بدر

2103 بازدید | 20 پست
سلام خانمای گل و عزیز شما ناهار سیزده هم چی درست میکنید ماهر سال کباب جوجه اماده میکنیم امسال میخوام متنوع باشه چی پیشنهاد. میدین
من چه خوشبختم که دارم دختری. دختری زیبا رخی تاج سری خدا یا شکرت ت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
معمولا کباب میچسبه...حالاکنارش ساندویچم بزار..فست فود..سیب زمینیم بتدازین توآتیش...چایی آتیشی..جیگرم سیخ بکشین. همیناهاس دیگه...
تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
فقط چنجه مزه هم بال😛
‎تو راه انقدر خوش میگذره که میرسم باحال نی ‎استراحت تو لیست کارام نی ‎نقطه ی شروع یه روزی بوده مقصدم ‎واینمیستم فعلاً پره مخزنم ‎صاف گردنم سر بالا رو به جلو مستقیم جهت ‎تا زندم راضی نمیشم هیچوقت درخواستم یک کلمست..بیشتر
2714
امروز ناها رفتیم بیرون جوجه خوردیم 12 هم قراره جیگرو دلو چنجه داشته باشیم سیزده چه کنیم
من چه خوشبختم که دارم دختری. دختری زیبا رخی تاج سری خدا یا شکرت ت 
فردامهمون دارم دارم فکرمیکنم چی بپزم؟؟برای ناهارم هست هیچ کارنکردم هیچی آماده نکردم فقط خوابم میاد...بعدشم خانواده شوهرموباید دعوت کنم جام خیلی کوچیکه اصلاحوصله وذوق آشپزی ومهمون ندارم...
تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
من امروز بادوستام رفتم بیرون زدیم رقصیدیم توجاده هیچکس نبودخیلی حال داد از۱۳بیشترچسبید
2706