2737
2739

سلام خانما توی این تاپیک تجربه ام از وزن گیری رو میگم چون زیاد ازم سوال میپرسید چطور چاق شدید لینکش رو توی بیو میذارم که دیگه سوالی نباشه🌼🍀

بچه ها من بعد ازدواجم استرس اصلا نداشتم و به نظرم مهمترین علت وزن گیریم همین بود

زیاد میخوابیدم

بعذ از ناهار و شام حتما دو یا سه تا شیرینی خامه ای یا بستنی بخورید

اگر نداشتید حداقل 5تا خرما و رطب بخورید هرچی شیرینی بعد غذاتون بیشتر باشه زودتر وزن می‌گیرید

هر یکساعت یا دوساعت یه چیزی بخورید نذارید کلا شکمتون خالی باشه اگر میگید زود سیر میشید دوتا پیشنهاد دارم برای مشکلتون:

1_شربت راسیپ از داروخانه تهیه کنید و یکساعت قبل غذا یک قاشق سوپ خوری ازش بخورید

2_غذاهای موردعلاقتون رو بخورید که میلتون به غذا خوردن زیاد بشه من اون دوران مدام کیک شکلاتی همبر و پیتزا و فست و فود و بستنی چیپس و پفک و نوشابه و.... میخوردم

برای سریع تر وزن گرفتنتون حتما قرص هایی که میگم رو مصرف کنید هم زودتر وزن میگیرید و هم بدنتون شاداب تره هم اشتهاتون بیشتر میشه

1_فولیک اسید 

2_مولتی ویتامین

3_ویتامین د

هر دو هفته یا سه هفته یکبار یه آمپول نوروبیون تزریق کنید(بیشتر از سه ماه این کارو تکرار نکنید) 

من مکمل بدنسازی هم مصرف میکردم که اونو خودتون باید از یه مربی بدنساز بپرسید تا پودر مناسبتون رو معرفی کنه

اینا چیزایی بود که من توی اون دوران انجام دادم و توی دو سه ماه 16 کیلو وزن اضافه کردم

کسایی که از لحاظ مالی مشکلی ندارید پودرایی که این زیر نوشتم رو تهیه کنید و مصرف کنید که بدنتون حین چاق شدن عضله ای هم بشه 

1-پودر کلاژینو 🔹بعد از ناهار و شام یک ساشه در آبمیوه یا شیر حل کنید

2-پودر کربوهیدرات🔹صبح ها ساعت 10 یک قاشق در شیر حل کنید مصرف کنید(ساعتش باید با مصرف پودر پروتئین که بعدش میگم هماهنگ باشه) 

3-پودر پروتئین 🔹ساعت 5 عصر یک قاشق در شیر حل کنید بخورید 

این تجربه ی من بوو امیدوارم کمکتون کرده باشه 🍃❤️

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید