2726
عنوان

کسی بوده دوس پسرش کار فرماش باشه؟

276 بازدید | 10 پست

مثلا دوس پسرش صاحب یه شرکت یا جایی باشه و براش کار اونجا ولی شرط بزاره نباید کسی بفهمه باهمید و مثل غریبه ها رفتار کنید اونجا

حالا که دوتایی رفتید سمت ماشین عروسش تو چشایه من نگاه کن پاشو آفرین ببوسش.گلایه ماشین عروسش خیلی ام پژمرده بودن،لباسایی که تنش بود اصلنم قشنگ نبودن..

بله الانم بابای بچه هامه😐😁

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره من بودم یادش بخیر

چجوری بود تعریف کن

حالا که دوتایی رفتید سمت ماشین عروسش تو چشایه من نگاه کن پاشو آفرین ببوسش.گلایه ماشین عروسش خیلی ام پژمرده بودن،لباسایی که تنش بود اصلنم قشنگ نبودن..
بله الانم بابای بچه هامه😐😁

پنهان میکردی تو محل کار؟ سخت نبود؟

۹۹درصد  سریال ترکی ها

تو زندگی عادی ام خیلی زیاده

پنهان میکردی تو محل کار؟ سخت نبود؟

دوست نبودیم تا بحث خواستگاری پیش اومد من دیگه نرفتم حقیقت که بعدش قضیه جدی شد و اومدن خواستگاری

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
چجوری بود تعریف کن

من اول اصن ازش خوشم نمیومد بعد ک برا کار باهم حرف میزدیم اونم هی تو حرفاش نخ میداد کم کم خوشم اومد با هم اکی شدیم ولی خب یکم اذیت میشدم سر اینک همکار دختر داشتیم اونجا😁برا من شرط نزاشت ک کسی نفهمه اتفاقا همم فهمیدن سه سالم با هم بودیم...هعیییییییییی 

خدایا ازت ممنونم که دو تا از فرشته هاتو بهم هدیه دادی♥️بی صبرانه منتظر بغل گرفتن دوقلوهامم🫀