2726
عنوان

خانوما کمکم کنید پسرم زیاد سرفه میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 673 بازدید | 20 پست
آخه میترسم هر دارویی رو بدم ،خودمم باردارم دماغم کیپه از دیشب اصلا خواب ندارم نمیدونم چیکار کنم

وآسه همین میگم خودشون میدونن برو داروخانه بگو آقا بچه من ۳ سالشه سرفه میکنه چه دارویی خوبه یه چیز خوب بهت میده بچه من ۶ سالشه من همین ها رو گفتم بهم شربت پدی کاف داد دو قاشق خورد سرفه هاش تموم شد 

یه شب؛ تموم زندگیم رو دادم به یه بی ~لیاقت~                                نزدیکم نشو من درد زیاد کشیدم 🙃               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من شنیدم قلیون گلاب خیلی مفیده اگه گلاب تو خونه داری یه قلیون دست ساز درست کن از توی گوگل نگاه کن میتونی یه شیشه مربا رو برداری دو تا سوراخ روی درش ایجاد کنی بعد دو تا نی بذار داخلش یکی از نی ها تا ته توی گلاب باشه و نی دوم بالاتر از گلاب یعنی تهش به مایع نخوره بعد بده دست بچه از نی ای که تهش توی گلاب نیس بگو بکشه نه اینکه فوت کنه ها بگو فک کن داری اب میوه میخوری... خیلی برای ضد عفونی کردن ریه ها موثره میتونی گلاب و عرق نعنا رو باهم مخلوط کنی 

2728
واقعا؟چن بار در روز اینکارو تکرار کنم براش؟

شبا بهش بده یکی دو شب بهش بدی تاثیرشومیبینی . تو نت هم سرچ کنی کلی مطلب نوشته راجبش ولی خب ما خودمون این کارومیکنیم نتیجشم دیدیم

عزیزم منم سرفه داشتم جوری که به تهوع میرسید، البته در اثر انفولانزا بود و خودم هم کمی حساسیت دارم

همکارم گفت عناب دم کن بخور خوب میشی خداروشکر خلاص شدم همون روز اول استفاده. ۵،۶تا عنابو نصف کن بنداز تو  فلاسک آب جوش بریز  و بزار چندساعت بمونه.تا آخر شب چندبار بخوره انشاالله خوب بشه

دردم از یار است و درمان نیز هم