2703
2553

چی بهش بدم خوب شه دکتر هم بردمش اسپری نارنجی و آبی براش استفاده میکنم ولی انگار تو سرفه هاش اصلا تاثیری نداره قبلنا تا سرفه میزد این اسپری ها رو میزدم سریع خوب میشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

برو داروخانه شربت ضد سرفه بگیر خودشون میدونن بهت چی بدن بعد بخور بده خیلی خوبه 

یه شب؛ تموم زندگیم رو دادم به یه بی ~لیاقت~                                نزدیکم نشو من درد زیاد کشیدم 🙃               
برو داروخانه شربت ضد سرفه بگیر خودشون میدونن بهت چی بدن بعد بخور بده خیلی خوبه 

آخه میترسم هر دارویی رو بدم ،خودمم باردارم دماغم کیپه از دیشب اصلا خواب ندارم نمیدونم چیکار کنم

2714

من تجربه خودم رو میگم 

من هر شب به مدت یک هفته گلو و سینه و کتفشو با روغن زیتون خوب مالش دادم بعد یه کلاه پشمی یا هر چیز پشمی و گرم رو سینش می گذاشتم زیر لباسش تا صبح .همزمان بخور سرد هم شب تا صبح روشن بود.شکر تیغال از عطاری گرفتم دم میگردم هر روز و صاف میکردم میدادم. مراعات غذایی میکردم سرخ کردنی ممنوع حذف سردیجات و گوجه و رب و سس کچاپ . داخل شلغم خالی میکردم عسل خوب میریختم بخار پز میکردم و از آبش بهش میدادم.در عرض یک هفته بدون هیچ دارویی خوب شد.البته این روشها رو همزمان تو یک هفته انجام میدادم و این ها کار هر ساله من تو فصل پاییز تو دوران سرماخوردگی بچه هام هست

2706