2410
2404

چی بهش بدم خوب شه دکتر هم بردمش اسپری نارنجی و آبی براش استفاده میکنم ولی انگار تو سرفه هاش اصلا تاثیری نداره قبلنا تا سرفه میزد این اسپری ها رو میزدم سریع خوب میشد

دقیقا روز تولدم پسر خوشگلم بدنیا اومد نه بغلم اومد نه بهش شیر دادم دو روز بعدش پرواز کرد رفت پیش پدرم و خدا😔😭برام دعا کنید خدا ابوالفضلم رو بهم سالم برگردونه🙏لطفا برا اینکه خدا دوباره بهم یه بچه سالم بده صلوات بفرستین♥️
چند سالشه بیماری خاصی داره؟

فقط تیروئید دارن

دقیقا روز تولدم پسر خوشگلم بدنیا اومد نه بغلم اومد نه بهش شیر دادم دو روز بعدش پرواز کرد رفت پیش پدرم و خدا😔😭برام دعا کنید خدا ابوالفضلم رو بهم سالم برگردونه🙏لطفا برا اینکه خدا دوباره بهم یه بچه سالم بده صلوات بفرستین♥️

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالشه بیماری خاصی داره؟

۳سالشه

2402
برو داروخانه شربت ضد سرفه بگیر خودشون میدونن بهت چی بدن بعد بخور بده خیلی خوبه 

آخه میترسم هر دارویی رو بدم ،خودمم باردارم دماغم کیپه از دیشب اصلا خواب ندارم نمیدونم چیکار کنم

2405
شربت ایوی لیکس براش بگیر . با نئوتادین 

اینا چین؟چه مقدار بهش بدم گیاهیه؟

من تجربه خودم رو میگم 

من هر شب به مدت یک هفته گلو و سینه و کتفشو با روغن زیتون خوب مالش دادم بعد یه کلاه پشمی یا هر چیز پشمی و گرم رو سینش می گذاشتم زیر لباسش تا صبح .همزمان بخور سرد هم شب تا صبح روشن بود.شکر تیغال از عطاری گرفتم دم میگردم هر روز و صاف میکردم میدادم. مراعات غذایی میکردم سرخ کردنی ممنوع حذف سردیجات و گوجه و رب و سس کچاپ . داخل شلغم خالی میکردم عسل خوب میریختم بخار پز میکردم و از آبش بهش میدادم.در عرض یک هفته بدون هیچ دارویی خوب شد.البته این روشها رو همزمان تو یک هفته انجام میدادم و این ها کار هر ساله من تو فصل پاییز تو دوران سرماخوردگی بچه هام هست

سیر رنده کن بریز تو شیر یخورده هم اب بریز بزار بجوشه مزش دربیاد بده بخوره اب رو اتیشه خیلی خوبه برای ...

واقعا؟چن بار در روز اینکارو تکرار کنم براش؟

من تجربه خودم رو میگم   من هر شب به مدت یک هفته گلو و سینه و کتفشو با روغن زیتون خوب مالش ...

شکر تیغال چیه

آخه میترسم هر دارویی رو بدم ،خودمم باردارم دماغم کیپه از دیشب اصلا خواب ندارم نمیدونم چیکار کنم

وآسه همین میگم خودشون میدونن برو داروخانه بگو آقا بچه من ۳ سالشه سرفه میکنه چه دارویی خوبه یه چیز خوب بهت میده بچه من ۶ سالشه من همین ها رو گفتم بهم شربت پدی کاف داد دو قاشق خورد سرفه هاش تموم شد 

عزیزم من شنیدم قلیون گلاب خیلی مفیده اگه گلاب تو خونه داری یه قلیون دست ساز درست کن از توی گوگل نگاه کن میتونی یه شیشه مربا رو برداری دو تا سوراخ روی درش ایجاد کنی بعد دو تا نی بذار داخلش یکی از نی ها تا ته توی گلاب باشه و نی دوم بالاتر از گلاب یعنی تهش به مایع نخوره بعد بده دست بچه از نی ای که تهش توی گلاب نیس بگو بکشه نه اینکه فوت کنه ها بگو فک کن داری اب میوه میخوری... خیلی برای ضد عفونی کردن ریه ها موثره میتونی گلاب و عرق نعنا رو باهم مخلوط کنی 

واقعا؟چن بار در روز اینکارو تکرار کنم براش؟

شبا بهش بده یکی دو شب بهش بدی تاثیرشومیبینی . تو نت هم سرچ کنی کلی مطلب نوشته راجبش ولی خب ما خودمون این کارومیکنیم نتیجشم دیدیم

2420