2401
2400
عنوان

تو کوچه دعوا شده سر اجاره خونه

96 بازدید | 30 پست

تو کوچمون صاحب خونه داره مستاجرشو تهدید میکنه که تا آخر شب میام و وسیله هاتو میریزم تو کوچه😞 دلم گرفت الهی همه مستاجرا صاحب خونه بشن🌸

پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود مجازاتش مرگ است.                              Not criminal just different ✨

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413

امین 

تصور کن یکی با فکر تو داره اهنگ گوش میده🎵 !قشنگه نه؟(:  یک تو آزرد مرا یک جهان شادم نکرد...🖤 این نمکدان خداجنس عجیبی داردهرچقدر میشکنیم بازنمک ها دارد 🤍 خدا هست کافیه صداش کنی ❤️ برا همتون یکی و ارزو میکنم از جنس آرامش بیاد و رنگ بریزه رو بوم زندگیتون و زندگیتونو پر از هزارتا رنگ قشنگ کنه . 
2417

الهی آمین💖

#🖤امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.تورو خدا این روزای هوای اون مغازه دار کوچیکی که تنها منبع درامدش مغازشه،اون راننده ای که تنها منبع درآمدش ماشینشه رو داشته باشید و براساس جو سازی یه عده زندگی رو به کام زن و بچهاشون تلخ تر نکنید🙏.                          و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
الهی آمین به ماهم گفته یا ماهه‌ی دو تومن یا تخلیه کنید 

الهی که بهترینشو میخرید

پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود مجازاتش مرگ است.                              Not criminal just different ✨
2420